Magnitogorsk – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Soči 3:0 (kon.)
Záhřeb – Riga 2:1 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Dinamo Riga
Čtvrtek 03.09.2015, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (21:56:43)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. O jednom bodu navíc rozhodl český útočník Kvapil už ve druhé minutě prodloužení a Medveščak si tak připisuje další výhru v této sezóně.

61:35. Marek KVAPIL - 2:1

61:35
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Nyní se ale už český útočník dočkal. Na levý kruh mu pěkně přihrál Gysbers a MAREK KVAPIL poté svou jedovatou střelou rozvlnil hostující síť a jeho zásluhou si tak Medveščak připisuje bonusový bod navíc. Asistence: Simon Gysbers.

61:19
    Kvapil pálil z pravé strany a Eriksson si musel povyskočit, aby jeho střelu chytil.

60:39
    Medveščak si bere oddechový čas.

60:39
    Indrašis dostává dvě minuty za vysokou hůl a oslabuje tak svůj tým.

60:12
    Hosté hned zavezli puk do útočného pásma, kde stříleli na Krošelje. Ten si v úvodu prodloužení připisuje veledůležitý zákrok.

60:01

Je to tak, třetí třetina končí a jelikož stav je 1:1, bude se prodlužovat. Kdo se prosadí v prodloužení? Nebo dojde utkání nakonec do samostatných nájezdů?

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Ani jeden tým se už nikam nežene a zřejmě se tak tato část hry už pouze a jen dohrává.

58:53
    Ani další útok první formace se gólově neujal. Smoleňákovu střelu pochytil v pohodě Eriksson.