Novokuzněck – Petrohrad 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Toljatti 4:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 1:0 (kon.) | HC Slovan – Záhřeb 3:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 06.09.2015, 16:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Sledovali jsme poměrně nedisciplinované utkání. Vyloučení bylo opravdu hodně a všechny branky padli v početní výhodě jedno z týmů. Nejprve domácí využili ve druhé třetině dvě své přesilové hry. Ve třetí třetině pak dali branku ve svém oslabení po obrovské hrubce hostujícího brankáře. Kdoví jak by závěr utkání vypadal, kdyby hosté měli možnost přesilové hry a neinkasovali by. Ale to jsou vše kdyby. CSKA dnes vyhrává zaslouženě 3:0. Přeji příjemný zbytek neděle. (18:30:22)

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.
    56:33. YUNKOV - 3:0

56:33
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak to se jen tak nevidím. Obrovská chyba hostujícího brankáře dává domácím náskok tří branek. Demchenko vyjížděl pomoci jednomu z obránců s rozehrávkou. Jenže nahrál přímo na hůl MICHAL JUNKOVA, který už měl před sebou jen prázdnou branku. Bez asistence.

55:04
    Opět vyloučení. Opravdu hodně vyloučení dnes vidíme. O další si faul se postaral hráč CSKA Kugryshev. Dokáží hosté konečně přesilovku využít ? Odpoví nám následující dvě minuty.

54:30
    Obrovská šance i na druhé straně. Radulov dnes potřetí pelášil na branku v samostatném úniku. Položil si blafákem brankáře, ale přestřelil.

53:49
    A dostali se v ní i do největší šance v zápase. Bohužel Denisov nedokázal překonat Galimova.

52:51
    Hosté v plném počtu a pokračuje jejich více než minutová přesilová hra.

52:15
    Ani domácí nejsou žádní svatouškové. Za faul loktem vyloučen Denisov. Hra pokračuje tedy čtyři na čtyři.

50:51
    Jde opět na trestnou lavici. Tak to je veliká nedisciplinovanost hostů. Yakusenya vyloučen za podražení.

50:30
    Radulov (CSKA) ujížděl dnes podruhé sám na Demchenka, ale ani tentokrát na něj nevyzrál.

49:42
    Domácí se ubránili i ve čtyřech a druhá ubráněná přesilovka pět na tři v dnešním jim jistě dodá potřebné sebevědomí.

48:50
    Domácí brání velmi dobře a už jsou ve čtyřech.

47:42
    Hosté si berou time-out.

47:42
    A i domácí jdou dnes po druhé do tří. Vyloučen je Stolyarov za podražení.

46:50
    Blažejevsky (CSKA) je vyloučen za nedovolené bránění hosté mají tedy další přesilovou hru.

45:55
    Hosté ve čtyřech.

Zdeněk Kolbaba

Branky a nahrávky: 26. Ožiganov (Mursak, Kurgryshev), 30. Platt (Radulov, Zajcev), 57. Junkov

CSKA Moskva: Galimov – Denisov, Zajcev, Ožiganov, Kiselevič, Panin, Bondarev, Blaživejskij, Ljubimov – Kugryšev, Da Costa, Radulov, Platt, Mursak, Hjalmarsson, Telegin, Chlopotov, Mamin, Junkov, Košelev
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko – Davydov, Martynov, Quint, Borodkin, Petrov, Chlystov, Žuldikov, Klimontov – Popov, Osnovin, Glinkin, Christov, Jakucenja, Kručinin, Růžička, Pare, Pestunov, Afinasjevskij, Rybakov, Kokujov.

Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Michel, Střelcov