Novokuzněck – Petrohrad 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Toljatti 4:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 1:0 (kon.) | HC Slovan – Záhřeb 3:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Neděle 06.09.2015, 13:30 • Arena Jugra • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím. Přeji krásný zbytek nedělního odpoledne. (15:56:09)

Je konec. Kazaň byla v dnešním utkání mnohem lepším celkem. V každé třetině dala jednu branku, což jí k hubenému vítězství nakonec stačilo. Pokaždé, když Jugra dala vyrovnávací branku, hosté jí to vrátili a šli do vedení. Rozhodující branka padla ve čtyřiapadesáté minutě, kdy se trefil Arťom Lukojanov.

Střely na branku: 18:34

59:44
    Jedna z posledních střel utkání skončila jen na obránci hostí. Následně jeho spoluhráči vyhodili puk mimo ohrožení.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:13
    Po delších kombinacích se ke střele odhodlal Igor Bortnikov, jenž trefil jen dobře připraveného Garipova.

58:30
    Domácí hrají v šesti, Gelašvili je na střídačce.

58:11
    Dmitrij Archipov dostává dvouminutový trest. Obrovská šance pro domácí celek, který tuto přesilovku nejspíše sehraje v šesti hráčích.

58:00
    Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny. Padnou ještě nějaké branky, anebo přesilovková trefa Lukojanova byla tím posledním?

57:23
    Na domácích zatím nějaká snaha vidět nejde. Nyní naprosto zbytečně vyhodili puk jen za branku.

56:30
    Domácí hokejisté se dostali do útočné třetiny. Uvidíme, jestli v těchto minutách začne jejich závěrečný tlak.

55:20
    Hostům se aktuálně nepovedlo, nebo nechtělo přejít do útočné třetiny, a tak puk jen nahodili směrem na branku Gelašviliho.

54:30
    Hosté si tedy berou své vedení naprosto zaslouženě zpět. Podaří se jim ho nyní udržet?
    Arťom LUKOJANOV - 2:3

53:24
    Kazaň vstřelila branku!
    Hosté dávají i svou třetí branku v utkání v početní výhodě. Naprosto totožná branka, kterou dali i domácí. Puk před branku dostal ARŤOM LUKOJANOV, jemuž se z bezprostřední blízkosti povedlo poslat svůj celek do vedení! Asistence: Fjodor Malychin, Albert Jarullin

52:35
    Od modré čáry pálil jeden z hostů, jehož pokus byl Gelašvilim vyražen. Následná dorážka Varnakova se nekonala, protože těsně před ním zasáhl obránce.

51:53
    Alexandr Ugolnikov si přidržel projíždějícího Archipova, čehož si všiml jeden ze sudí, který mu ukládá dvouminutový trest. Šance pro hosty.

51:42
    Kolem branky Gelašviliho se otáčel jeden z hostujících hráčů, který špatně natočil hokejku. Puk jen proletěl skrz brankoviště.

David Panuška

Branky a nahrávky: 22. Ivanov (Michnov, Sitnikov), 46. Ševčenko (Bortnikov, Panov) – 17. Svitov (Jarullin), 34. Azevedo (Möller), 54. Lukojanov (Malychin, Jarullin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvilij (Fokin) – Ugolnikov, Želdakov, Vasilčenko, Pogorišnij, Selezňov, Djakov, Kalašnikov – Jašin, Panov, Bortnikov – Michnov, Sitnikov, Ivanov – Buljanskij, Jacenko, Medvěděv – Ševčenko, Taratuchin, Varfolmějev
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Rynnäs) – Denisov, Rylov, Zacharčuk, Musin, Tokranov, Jarullin, Pajgin – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Sjögren, Möller, Azevedo – Varnakov, Archipov, Malychin – Golubev, Obuchov, Protapovič – Tkačjov

Rozhodčí: Bukin, Ščenjov – Kuchava, Novikov