Tappara – Zug 3:1 (kon.) | Rauma – Luleå 0:3 (kon.) | Litvínov – Blues 3:2 (po pr.)
Mnichov – EC-KAC 6:1 (kon.) | Linz – Düsseldorf 5:3 (kon.) | Gap – Eisbären 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Espoo Blues
Neděle 06.09.2015, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Hokejová Liga mistrů • Skupina 6
    Litvínov zůstává v hokejové LM neporažen.

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle! (18:05:29)

Hned po 21 sekundách prodloužení rozhodl o vítězství Litvínova Viktor Hübl. Verva tak ve skupinové fázi Ligy mistrů nepoznala hořkost porážky a s 11 body suverénně ovládla skupinu G.

60:21. Viktor HÜBL - 3:2

60:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo rychlé! František Lukeš poslal krásný pas za obranu na najetého VIKTORA HÜBLA, který svůj nájezd na gólmana vyřešil jak nejlépe mohl! Kähkönena pokořil kličkou do bekhendu. Asistence: František Lukeš a Petr Chaloupka.

60:01

Ve třetí třetině padly dva góly. Hosty nejprve poslal do vedení Trávníček, ale v čase 52:31 vyrovnal Jiří Gula. Za stavu 2:2 se tedy bude prodlužovat.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:11, celkem – 30:35.

60:00

59:47
    Trávníček se pokusil dostat puk na volného Martynka. Myšlenka výborná, ale hostující obrana přihrávku zblokovala.

58:55
    Kähkönen má nyní plné ruce práce! Jedna ze střel dokonce minula jeho branku o centimetry.

58:14

57:12
    Jeden z hostujících hráčů jel sám na Januse, ten i s přispěním štěstí odolal!

56:13
    Kim Hirschovits vyloučen na dvě minuty za držení hole. Domácí mají šanci rozhodnout!

55:49
    Jaroslav Janus včas zaklapl betony proti střele Somervuoriho.

54:53
    V dobré šanci se ocitl Gerhát, před Kähkönenem však neuspěl. Hostující gólman přikryl puk.
    52:31. Jiří GULA - 2:2

52:31
    Litvínovští obránci názorně předvedli svým spoluhráčům, jak skórovat! Tomáš Pavelka objel branku a přesnou přihrávkou našel JIŘÍHO GULU, jenž si sjel až mezi kruhy a volného prostoru využil k přesné střele – 2:2. Asistence: Tomáš Pavelka.

52:10
    Domácí uzamkli soupeře před jeho branku, tlak Vervy však přerušil dobrým zákrokem Kähkönen.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 14. Pavlík (Martynek, Trávníček), 53. Gula (Pavelka), 61. Hübl (Lukeš, Chaloupka) – 24. Somervuori (Makkonen, Hirschovits), 49. Hirschovits (Korhonen, Kuukka)

HC VERVA Litvínov: Janus (Horák) – Kubát, Chaloupka, Sklenička, Pavlík, Pavelka, Gula, Kokeš – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Trávníček – Jurčík, Gerhát, Hořava – Písařík, Piroš, Šrámek – Smolka.
    Espoo Blues: Kähkönen (Engstrand) – Kukkonen, Rantakari, Kuukka, Westermarck, Kaijomaa, Seppälä, V. Vainio, J. Vainio – Korhonen, Hirschovits, Somervuori – Talaja, Makkonen, Kantola – Saari, Liivik, Poukkula – Lahtinen, Tiivola, Rooba.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Pešina – Ondráček, Frodl (všichni CZE)