Havlíčkův Brod – Jihlava 1:2 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 6:3 (kon.)
Písek – K. Vary 0:14 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 5:3 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 2:1 (kon.)
Letňany – Slavia 1:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:3 (2:2, 0:1, 3:0)
Piráti Chomutov
Neděle 06.09.2015, 13:00 • Malá hala • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 2. kolo

To je pro dnešek vše, přejeme krásnou neděli. (15:13:11)

Utkání nakonec ovládli domácí indiáni, přestože ještě pět minut před koncem to vypadalo, že zápas bude spět do prodloužení. V posledních minutách však Plzeň využila přesilovku a následně ve vlastním oslabení potvrdila své vítězství.

59:10

59:03
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení se prosazuje a zřejmě definitivně rozhoduje MARTIN LANG, jenž prostřelil Běhulu! Bez asistence.

58:43
    Pirátům se nedaří útočit. Plzeň výtečně brání.

58:00
    Zbývají dvě minuty. Domácí zatím drží těsné vedení.

57:10
    Domácí si před koncem komplikují situaci. Za hákování je vyloučen Adam Šilhán (PLZ).

55:41
    Kaňák krásně nahrál na JANA MATIÁŠKA, který posílá domácí do vedení. Je to pro něj už devátý kanadský bod ve dvou zápasech letošního ročníku. Asistence: Nicholas Kaňák, Filip Reisnecker..

55:08
    Postavení útočícího hráče v brankovišti. Plzeň ztrácí pásmo.

54:36
    Jakub Veselý (CHM) je vyloučen za podražení na dvě minuty.

54:03

53:47
    Jan Matiášek se probil za soupeřovu obranu, ale ztroskotal na hostujícím výborně chytajícím brankáři.

53:10
    Nyní je hra dokonce vykázána z útočného pásma Plzně, neboť byl kotouč přidržován u mantinelu.

52:43
    Domácím se však vůbec nedaří zaútočit.

52:03
    Richard Záruba (CHM) dostává dvě minuty za sekání. To je šance pro Plzeň otočit.

51:13
    Zakázané uvolnění domácích mladíků.

50:31
    Krásné sólo Tomáše Koblížka ! Chomutovský útočník se dostal až k zakončení, ale na Koláře nevyzrál.

49:43
    Reisneckerův pokus skončil jen na Běhulových betonech.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 8. Princl (Reisnecker), 14. Šilhán (Přikryl), 43. Mužík (Lokajíček), 56. Matiášek (Kaňák, Reisnecker), 60. Lang – 3. Ouřada, 18. Breczka (Jungvirt, Záruba), 25. Koblížek (Baier)

HC Plzeň 1929: Kolář (Pilc) – Houdek, Kaňák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Matějček, Kovařík – Hajžman, Přikryl, Reisnecker, Staněk, Matiášek, Benetka, Hajšman, Krýner, Hasman, Kolda, Mužík, Lang, Princl
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Záruba, Jungvirt, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Herles, Psar – Baier, Mežnar, Lauko, Černý, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Sýkora – Malý Rubáš