Znojmo – Linz 4:0 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Steinbach Black Wings Linz
Pátek 11.09.2015, 17:00 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 1. kolo

51:40
    Orli si zahrají přesilovou hru. Na trestnou usedl Spannring (LIN) – dvě minuty za faul vysokou holí.

45:48
    Linz si zahraje pětiminutovou přesilovou hru. Trest 5 + do konce utkání obdržel Lattner za kopnutí do protihráče. Trest si odpyká Yellow Horn.

36:08
    Na trestnou lavici míří Stehlík (ZNO) a Linz tak dostane příležitost snížit. Vyloučení na dvě minuty za faul vysokou holí.

20:46
    Vyloučen hráč Piché (LIN) – dvě minuty za podražení.

17:47
    Znojmo si zahraje první přesilovou hru. Na trestnou lavici odchází Moderer (LIN) za hru vysokou holí.

13:46
    Znojmo čekají perné chvíle, protože půjde do tří. Dvě minuty si odsedí Bača (ZNO) za krosček.

12:56
    Podešva (ZNO) ve středu hřiště trefil kolenem Lukase a odsedí si dvouminutový trest.

06:35
    Bořuta (ZNO) si nedovoleným zákrokem pomohl k zastavení útoku hostů. Dvě minuty za podražení.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 19. Yellow Horn (Lattner, Šulák), 28. Štach (Pucher), 40. Yellow Horn (Pucher), 56. Stehlík (Yellow Horn, Šedivý)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Kousalík, Bača – Tomas, Podešva, Číp – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Pucher, Fiala – Beroun, Šeda, Novák – Špaček.
    Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Dechel) – Dorion, Piche, Altmann, Palin, Lukas R., Mitterdorfer, Mayrhauser, Fechtig – Kozek, McLean, Ulmer – Latendresse, Hisey, Dasilva – Spannring, Oberkofler, Hofer – Göhringer, Lukas P., Moderer.

Rozhodčí: Babić, Gebei – Nagy, Nemeth