Vsetín – Technika Brno 3:5 (kon.) | Písek – Klášterec nO 5:6 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Jablonec n/N 0:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 1:3 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:3 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 7:4 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.) | Nymburk – Tábor 3:5 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Frýdek-M. 0:6 (kon.)
Opava – Poruba 2011 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – SK Karviná 7:2 (kon.)

Tábor právě vstřelil branku!
    DAVID KELLNER definitivně rozhoduje o tom, že si Tábor odveze všechny body z Nymburka. Bez asistence.

40:01

40:00

38:45
    Před koncem druhé periody jdou opět do vedení hostující hráči, když se přesně trefil RADEK SEIDL. Asistence: Jakub Matušík.

20:01

20:00

17:58
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Domácím se přeci jen daří ještě před přestávkou vyrovnat. ALEŠ KNESL se také zapisuje mezi střelce. Asistence: Lukáš Král.

15:38
    Tabor rychle odpověděl na inkasovanou branku. Hosté jdou potřetí v utkání do vedení. Zasloužil se o to VOJTĚCH MRKVIČKA. Asistence: David Kellner.

15:26
    Je opět vyrovnáno. PATRIK PODSEDNÍČEK vyrovnává na 2:2. Asistence: Jan Jindra.

12:13
    Táborští si berou své vedení zpět, kdyý se dokázal prosadit JAN BŘEZINA. Asistence: Jan Kanov.

08:43
    MAREK NOVÁK potěšil domácí fanoušky a v deváté minutě vyrovnává na 1:1. Asistence: Martin Šimek, Karel Bičiště.

00:52
    Hosté jdou do rychlého vedení, o které se postaral LUKÁŠ ZAYML. Asistence: Marek Vaniš.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jakub Marvan

Branky a nahrávky: 9. Novák (Šimek, Bičiště), 16. Podsedníček (Jindra), 18. Knesl (Král) – 1. Zayml (Vaniš), 13. Březina (Kanov), 16. Mrkvička (Kellner), 39. Seidl (Matušík), 60. Kellner