Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
Rosenborg BK
Čtvrtek 17.09.2015, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard • Evropská liga • Skupina G

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (23:04:47)

Zápas nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Hosté se ujali vedení v 79. minutě a byli blízko zisku tří bodů, ale domácí dostali tři minuty před koncem k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil Nolan Roux. Vzhledem k obrazu hry v celém zápase se zdá být dělba bodů spravedlivým rozuzlením.

90+3

90+3
    Obrana Rosenborgu nic nevymýšlela a odvrátila míč na polovinu hřiště.

90+3
    Domácí mají k dispozici nejspíš poslední standardní situaci zápasu.

90+3
    Po útočném faulu jednoho z hostujících hráčů dostanou příležitost k útoku domácí.

90+2
    Hosté momentálně drží míč na útočné polovině.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Perrin se dostal ve vápně k hlavičce, ale poslal míč těsně vedle tyče.
    87. Nolan ROUX - 2:2

87
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    NOLAN ROUX střelou pod břevno s přehledem proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem je srovnáno!
    86. Eyjólfssonův penaltový zákrok na Beriće.

86
    Po faulu na Beriće budou domácí kopat penaltu!

84
    Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).

83
    Sall dosáhl vyrovnávací branky, která však kvůli ofsajdu nemůže být uznána.

82
    Nebezpečný brejk Rosenborgu! Mikkelsen se řítil s levé strany na bránu a mířil na zadní tyč, kterou však asi o metr minul.
    79. Jonas SVENSSON - 1:2

79
    Rosenborg právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují po standardní situaci! Selnæs poslal dobrý centr do vápna, kde Søderlund vyhrál hlavičkový souboj a posunu balón na JONASE SVENSSONA, který zblízka rozvlnil síť za Ruffierem. Asistence: Alexander Søderlund.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.

Martin Švejkar

Branky: 4. Berić (F. Clerc), 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 79. J. Svensson (Søderlund)

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 84. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:14.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (64. Corgnet) – Berić, Roux.
    Náhradníci: Moulin – Corgnet, Maupay, Pajot, F. Pogba, Polomat, Bamba.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
    Náhradníci: Faye Lund – de Lanlay, Pedersen, Hou Saeter, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Rozhodčí: C. Dingert – M. Pickel C. Bornhorst (všichni Německo)