Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
FC Dněpr Dněpropetrovsk
1:1 (0:1)
S. S. Lazio
Čtvrtek 17.09.2015, 21:05 • Dnipro Arena, Dnipropetrovsk (UKR) • Evropská liga • Skupina G
    Lazio vedení 1:0 neudrželo a v poslední minutě zápasu inkasovalo na 1:1. Oba týmy si připsaly po jednom bodu.

Ve skupině G skončil i druhý zápas remízou: St. Eienne hrálo s Rosenborgem 2:2. Všechny týmy tak mají po jednom bodu. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:06:22)

Rozhodčí Hunter ukončil dnešní zápas, který skončil remízou 1:1. V prvním poločase se ve 34. minutě trefil Milinković-Savić, díky kterému Lazio vedlo až do poslední minuty zápasu, kdy už běželo nastavení. Nicméně domácí Dněpropetrovsk zahrával rohový kop, kdy si na centrovaný balon vyskočil hlavičkujíc Selezňov a přesnou trefou vyrovnal na 1:1. Oba celky si tak na svá konta připisují jednobodový zisk.

90+4
    90+4. Jevgenij SELEZŇOV - 1:1

90+4
    Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!
    Leo Matos ze své kopačky vyslal nadýchaný centr ke vzdálenější tyči, kde se do vzduchu dostal hlavičkující JEVGENIJ SELEZŇOV, jenž přesnou trefou nedal gólmanovi šanci a v závěru utkání vyrovnal na 1:1.
    90+2. Rotaň trefuje boční síť.

90+2
    Volný přímý kop si vzal na starost Rotan a nemyslel to vůbec špatně. Rotan ze své kopačky vyslal parádní technickou střelu, ale trefil pouze boční síť.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Odchází střelec jediné branky, Milinković-Savić. Na trávníku ho nahrazuje Mauri.

87
    Candreva si vzal na starost rohový kop a přesným centrem našel Onaziho, který se prodral ke střele, ale protihráč mu ji zablokoval.

85
    Střídání v týmu FC Dněpr Dněpropetrovsk: ze hřiště odchází Edmar, přichází Bruno Gama.

85
    Gueye teď vystřelil, ale branku těsně minul.

83
    Felipe Anderson zahrával volný přímý kop, kdy centrem našel Candrevau, jenž se prodral ke střele, ale Bojko zasáhl na jedničku.

81
    Faulovaný byl Felipe Anderson, proti kterému se provinil Edmar a vyfasoval žlutou kartu.

81
    K odraženému míči se dostal ještě Edmar, ale i tentokrát se Marchetti nenechal překonat.

81
    Anderson Pico se dostal do zakončení, ale Marchetti jeho ránu vyboxoval.

78
    Edmar fauloval a Lazio získalo výhodu volného přímého kopu. Nicméně hosté ze standardní situace vůbec nic nevytěžili.