SK Dynamo Č. Budějovice
0:1 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Pátek 25.09.2015, 18:00 • Střelecký ostrov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

Dnešní zápas je u konce. Dynamo prohrálo s Ústím 0:1, když se o jedinou branku postaral v 53. minutě Hyčka. Zápas nebyl nikterak záživnou podívanou, hosté se po gólu zatáhli a Dynamo už se nedokázalo dostat ani do tlaku. Trápení Jihočechů trvá, naopak Arma v pohodě uhrála další tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:55:37)

90+4

90+4
    Funda vzteky nakopl Novotného, dostává žlutou kartu.

90+3
    Na hrotu je Hájovský, ale míče k němu ani nedoletí.

90+2
    Linhart sklepával míč ve vápně pro Benáta, tomu však střela nesedla.

90+1
    Dlouhý míč do vápna hledal Limu, taky našel, ale Brazilec ho posunul pouze do zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Miskovič, přichází Veverka.

89
    Šimák v těžké pozici mířil nad.

88
    Fundův nízký míč odvrátila obrana hostů.

87
    Roh pro Dynamo.

86
    Zkušený Martykán zkusil z poloviny hřiště překvapit Křížka, balon však do branky nezapadl.

84
    Everson De Lima dostává za ostrý zákrok ve středu hřiště žlutou kartu.

83
    Možná něco okolo deseti minut zbývá Dynamu alespoň na vyrovnání. Zatím to však na nějaký nápor nevypadá, Zacharda v hostující brance může být klidný, Jihočeši se nedostávají do vápna.

81
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Smola, přichází Hošek.

80
    Poslední změna Dynama. Lima se stěhuje na levý kraj obrany, místo mu uvolnil Milan Jurdík.

78
    1376 diváků si dnes našlo cestu na Střelecký ostrov.

77
    Domácí brzdí hlavně situace podobné této. Dobře rozvinutou akci pokazil Řezáč příliš dlouhou přihrávkou na Buchvaldka v jednoduché pozici...