Olomouc – Zlín 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Brno 1:2 (kon.) | Příbram – Jihlava 4:1 (kon.)
Slovácko – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:0 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:2 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 26.09.2015, 15:30 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga • 8. kolo

Máme tu konec utkání. Brněnští si dnes z Julisky odváží trochu překvapivé tři body. Nezastavila je ani trochu sporná branka domácích na konci prvního poločasu. Druhý poločas totiž patřil právě Zbrojovce. Klíčovou postavou utkání se stal Jakub Řezníček, který dokázal vsítit obě branky svého mužstva. (17:24:29)

90+2

90+2
    Ještě jeden centr musel likvidovat Košťál.

90+1
    Jelikož se bude nastavovat pouze jediná minuta, poslední šance Dukly zhasla hlavičkou Beauguela nad.

90+1
    Tomáš Brigant nahrazuje Milana Lutonského. Je to poslední střídání tohoto utkání.

90
    Právě nový hráč na hřišti Moukanza kličkoval na hranici pokutového území a následně vystřelil nad branku Filipa Rady.

89
    Ze hřiště míří hrdina dnešního utkání Jakub Řezníček. Nahrazuje ho na poslední minuty Alain Donneil Moukanza.

88
    Mareš neudržel míč na hrací ploše. Za své řeči na adresu rozhodčích obdržel žlutou kartu.

87
    Domácí vzadu dnes častěji chybují než obvykle. Nyní dostal možnost vystřelit Martin Škoda. Nepovedlo se mu ale správně seřídit mířidla.

86
    Přikryl nepovedenou střelou našel Bergera, který zkoušel vypálit z první a branku o několik metrů minul.

86
    Brněnští kontrolují míč, což se domácím nelíbí.

85
    První střídání hostí. Nastupuje Jan Malík, posledních pět minut nestráví na hřišti Martin Chrien.

85
    Beauguel na hranici ofsajdu zakončoval hlavičkou těsně nad branku Doležala.

85
    Čajič centroval před Doležala. Hosté míč odklidili na rohový kop.

84
    Stále aktivní Řezníček počkal po sprintu na své spoluhráče a nabídl míč nakonec Pavlu Zavadilovi. Tomu míč odskočil do zámezí.

83
    Máme tu poslední střídání domácích. Ze hřiště míří Daniel Tetour a nahrazuje ho Aldin Čajič.

81
    Daniela Tetoura nyní nechtěně zastavil hlavní rozhodčí Orel. Dukle se nedaří vymyslet něco kloudného.

80
    Řezníček stále zlobí domácí v osobních soubojích. Nyní to ale přehnal a fauloval Lukáše Štětinu.

78
    Miloševič, Gorkss, Vrzal. Po této ose šel nyní míč bohužel pro domácí pouze za autovou čáru.

Marek Komárek

Branky: 39. Berger (Přikryl) – 64. Řezníček (Keresteš), 74. Řezníček (Michal Škoda)

Karty:   88. Mareš (DUK) – 40. Lacko (BNO)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:2. Fauly: 16:19.
    FK Dukla Praha: F. Rada – Milošević, Štetina, Gorkšs, Vrzal – Marek Hanousek (C), Považanec (75. Mareš), Daniel Tetour (83. Čajić) – Krmenčík (59. Beauguel), Berger, Přikryl.
    Náhradníci: Chudý – Jeřábek, Čajić, Beauguel, Kovaľ, Jurendić, Mareš.

FC Zbrojovka Brno: Doležal I. – R. Buchta, P. Buchta, Košťál, Keresteš – Lacko, Chrien (85. Malík) – Lutonský (90+1. Brigant), Zavadil (C), Michal Škoda – Řezníček (89. Moukanza).
    Náhradníci: Halouska – Brigant, Malík, Frelih, Klán, Moukanza, Weber.

Rozhodčí: Orel – Hock, Peřina – Dresler