Wolfsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Stuttgart – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 1:3 (kon.)
W. Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.) | Mohuč – Bayern 0:3 (kon.) | Hamburg – Schalke 0:1 (kon.)
Werder Brémy
0:3 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 26.09.2015, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga • 7. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (17:27:01)

Hlavní arbitr ponechal navíc asi jen patnáct vteřin, poté druhou půli, a tím i zápas, ukončil. Hosté ve druhé půli přidali další dvě branky, v obou případech velice krásné, a dokráčeli k zaslouženému vítězství a třem bodům do tabulky. Domácí byli trochu nebezpeční v první půli, v té druhé hostujícího gólmana v podstatě neohrozili.

90+1

90
    Domácí se sice ubránili a drží míč na kopačkách, o vítězi tohoto duelu je však již dávno jasno.

89
    A teď to bude pro změnu rohový kop Leverkusenu.

88
    Míč končí znovu u Wiedwalda, tentokrát po malé domů.

87
    Hernández v další možnost, tentokrát poslal točenou ránu přímo do rukou domácího gólmana.

84
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Santiago García, přichází Janek Sternberg.

83
    Žlutou kartu dostává Giulio Donati (Bayer Leverkusen).

83
    Hernández svou střelou z dálky Wiedwalda neohrozil, míč skončil vedle levé tyče.

82
    Držení míče 41 % – 59 %.

80
    Letící míč se zastavuje v rukavicích Wiedwalda.

79
    Çalhanoğlu to zkusil z dálky, ale mezi tři tyče nezamířil.

78
    Po přihrávce před bránu míč projel pokutovým územím hostů a skončil v zámezí.

76
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Javier Hernández.

75
    Kießling napálil svoji ránu z voleje pouze do bližší tyče, možná Wiedwald míč na ni ztečoval, těžko říct. Tak či tak to byla další velká šance hostů.

74
    Wiedwald musel zasáhnout po takové nečekané patičce, míč se štěstím vyrazil.

73
    Kampl mohl přidat druhou branku, obdržel přihrávku na pravou stranu a mohl pálit do prázdné brány, ovšem míč si ještě zpracoval a teprve poté střílel, gólmana sice překonal, ale míč zastavil jeden z bránících hráčů Brém.

72
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Hakan Çalhanoğlu.

Petr Frömel

Branky: 31. Mehmedi (L. Bender), 58. Brandt, 65. Kampl

Karty:   39. Santiago García (BRM) – 43. Bellarabi (LEV), 83. Donati (LEV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 5:7. Fauly: 13:16.
    Werder Brémy: Wiedwald – Gebre Selassie, Lukimya-Mulongoti, Vestergaard, Santiago García (84. Sternberg) – Fritz, Kroos (56. Zander), Öztunali (56. Hilssner) – Ujah, Junuzović, C. Pizarro.
    Náhradníci: Zetterer – Zander, Fröde, Grillitsch, Gálvez, Sternberg, Hilssner.

Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Tah, Papadopoulos, Boenisch – Kramer, L. Bender – Bellarabi (59. Kampl), Brandt (72. Çalhanoğlu), Mehmedi (76. J. Hernández) – Kießling.
    Náhradníci: Krešić – Wendell, Frey, J. Hernández, Kampl, Ramalho, Çalhanoğlu.

Rozhodčí: W. Stark – M. Pickel, M. Petersen

Diváci: 40 005