Vítkovice – Zlín B 4:2 (kon.) | Břeclav – Uničov 0:2 (kon.) | Hlučín – Vyškov 4:3 (kon.)
Hulín – Líšeň 3:0 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 3:0 (kon.)
MSK Břeclav
0:2 (0:1)
SK Uničov
Sobota 26.09.2015, 16:00 • Lesní 10, Břeclav-Poštorná • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:47:29)

V dnešním utkání se tedy potvrdil rozdíl v postavení obou týmů v tabulce. Favorizovaní fotbalisté Uničova zvítězili v Břeclavi 2:0. O první branku se postaral ve 25. minutě Krč, na začátku druhého poločasu vnesl klid na kopačky hostujícího týmu Komenda. Břeclavští si sice dokázali poté vytvořit několik šancí, na Uvízla ovšem ani jednou nevyzráli a na hody body nevybojovali.

90

90
    Carvalho De Serra to zkusil zpoza šestnáctky, Uvízl sebejistě zakročil.

89
    Pospiš dostal nahrávku za obranu, naběhl si do šestnáctky a ostře vypálil k bližší tyči, Uvízl vytěsnil míč mimo svou bránu.

89
    Simandlův centr si obrana Uničova pohlídala.

88
    V souboji o míč poté fauloval Binar Simandla, standardka pro domácí.

88
    U středové čáry byl faulován Jeřábek. Rozehrávat budou hosté.

87
    Fojtík byl odehrán a následně zatáhl soupeře za dres. Jelikož to byla druhá žlutá pro břeclavského obránce, byl Fojtík vyloučen. To je zřejmě konec nadějí pro domácí mužstvo.

86
    Simandl našel jen nohu Krče, který míč vykopl z šestnáctky.

86
    Jurčíkův centr srazil do zámezí Můčka, rohový kop pro MSK.

85
    Fojtíkovi nevyšel nákop na bránu, byl příliš vysoký a dlouhý na to, aby jej zpracoval nějaký z jeho spoluhráčů.

84
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Koutek, přichází Nuc.

83
    Koutek si u postranní čáry vykoledoval faul a získal další čas pro svůj tým.

82
    Hostům se povedlo dostat míč na protější stranu hřiště a sbírají cenné vteřiny a minuty.