Benfica – FC Ferreira 3:0 (kon.) | Boavista – Sporting 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (1:0)
FC Paços Ferreira
Sobota 26.09.2015, 19:30 • Estádio da Luz, Lisabon • Portugalská Primeira Liga • 6. kolo

Benfica dnes splnila roli favorita, když přehrála Paços Ferreiru 3:0. Skóre zápasu otevřel ve 34. minutě Jonas a definitivně domácí soupeře zlomili dvěma zásahy mezi 67. a 73. minutou. Nejprve se trefil Goncalo Guedes a poté ještě přidal svůj druhý gól v zápase Jonas, jemuž právě Guedes předložil míč před prázdnou bránu. (21:25:32)

90+3

90+3
    Fábio Martins si při útočné snaze pomohl faulem na bránícího Semeda.

90+2
    Přímý kop zahrával Jiménez. Jeho centr jen prolétl šestnáctkou a skončil za brankovou čarou.

90+1
    Tak ještě tři minuty.

90
    Základní hrací doba se blíží ke svému konci. Uvidíme, kolik času sudí nastaví.

88
    Brankář Marafona utrpěl ve zmíněné skrumáži nějakou újmu a nyní je ošetřován.
    87. Luisãově hlavičce stála v cestě tyč

87
    Luisão zamířil hlavou do tyče a dorážející Jardel bránu z otočky netrefil!

86
    Domácí budou zahrávat rohový kop.
    84. Lopes ranou z levé strany nechal vyniknou Césara

84
    Dobrá příležitost hostí. Lopes z levé strany pokutového území pálil na Césara, který předvedl dobrý zákrok a střelu hostujícího hráče vyrazil.

83
    Benfica míří za vítězstvím, které je pro domácí hráče velmi důležité, aby udrželi kontakt s vedoucí dvojicí.

82
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Samaris, přichází Talisca.

79
    Gaitán zahrával standardní situaci. Jeho centr přizvedl před Luisãem na roh Marafona.

78
    Žlutou kartu dostává Baixinho (FC Paços Ferreira).

78
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Goncalo Guedes, přichází Carcela.

78
    Výborně to udělal Julio César. Ten vyběhl z brány a šel soupeři pod nohy. Míč však nakonec nezasáhl a nechal ho projít až za brankovou čáru. Bude se kopat od brány Benfiky.