Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:2 (1:2 po s.n.) | Sparta – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 26.09.2015, 14:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů • 8. kolo

56:54
    A Oceláři si komplikují závěr utkání, Janiczek je vyloučen za vysokou hůl a hosté tak budou mít k dispozici dvojnásobnou početní výhodu.

55:44
    Michal Kovařčík oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za faul loktem.

52:58
    Stuchlík byl dohrán u mantinelu a za krosček si míří dvě minuty odpykat Kuba.

39:20
    Tentokrát to však nebude jen za dvě minuty. Kropáč dohrál, protože od rozhodčích vyfasoval pětiminutový trest a trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku, pětiminutový trest odpyká Fejko.

37:15
    Kofroň míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hrubost.

31:19
    Marek si míří odpykat dvě minuty za napadení.

27:37
    Teď se ale hosté budou muset bránit, Kališ si míří odpykat dvě minuty za faul loktem.

23:46
    Horák si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

13:50
    Kališ si odpyká dvě minuty za sekání, první přesilovka pro domácí.

08:20
    Ovšem ne nadlouho, protože třineckých mladíků bylo na ledě šest a trest pro hráčskou lavici odpyká Michal Kovařčík.

05:47
    Kohouti se ihned vrhli do útoku a vybojovali si početní výhodu. Hejda si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 6. Michal Roman (Miloš Roman), 6. Pala (Kaukič), 54. M. Kovařčík (Miloš Roman, Bartko)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Fendrich) – Hejda, Janiczek, Zahradníček, Bartko, Michal Roman, Stránský – Polak, Stuchlík, Kaukič, Petrák, Flok, D. Kofroň, M. Kovařčík, Sztwiertnia, Miloš Roman, Lorek, Pala
    HC Olomouc: Urbisch (Šoustal ) – Nesvadba, Spurný, Klvaňa, Metelka, Kališ, Svoboda – Heža, Kropáč, Fejko, Pavlovský, Malý, Horák, Ministr, Macuh, Marek, Konečný, Müller, Kuba

Rozhodčí: Koziol – Lederer, Konvička