SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
HC Trutnov
Sobota 26.09.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

57:07
    Vyloučen Jan Hanzl (KOL) na 2 minuty za podražení. Tentokrát je to důležitá situace pro Trutnovské hráče, kteří můžou ještě udeřit do skóre!

50:14
    Hosté míří do 4. S vyloučením se dnes opravdu roztrhl pytel a to mnoho faulů sudí přehlíží. Potrestán Martin Kozák (TRU) za podražení. Domácí mají pravý moment vyrovnat skóre.

46:34
    Vyloučeni opět po obou stranách Lukáš Skokan (KOL) a Tomáš Půlpán (TRU) oba na 2 minuty za hrubost!

42:10
    Domácí v plném počtu! A na trestnou tentokrát zamářili hosté. Vyloučen Dominik Kubica (TRU) na 2 minuty za vražení.

39:53
    Ještě v posledních vteřinách druhé třetiny vylučujeme! Potrestán Jiří Kadlec st. na 2 minuty za držení protihráče.

38:49
    Hra přerušena. Jankovský s Váchou se do sebe na ledě pustili. Oba si za to obdrželi trestné 2 minuty za hrubost.

37:25
    Síly se vyrovnají. Totéž za podražení vyloučen Peter Beneš (TRU).

37:17
    Vyloučen Marek Březina (KOL) na 2 minuty za podražení. Hosté mají nyní možnost navýšení, povede se jim to?

32:19
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za hru ysokou holí.

25:00
    Hosté míří do 3. Poul Ondřej (TRU) na 2 minuty za vyhození kotouče mimo hřiště.

23:12
    Vyloučen Petr Chytráček (TRU) na 2 minuty za podražení.

19:47
    Vyloučení na obou stranách! Za hosty Tomáš Půlpán (TRU) držení a Petr Morkes (KOL) vysoká hůl. Oba hráči po 2 minutách.

12:40
    Hosté se vrací do 4. Potrestán Lukáš Vácha (TRU) na 2 minuty za držení.

10:10
    Síly na ledě se vyrovnávají. Vyloučen Jakub Luštinec (TRU) na 2 minuty za vysokou hůl. Hra pokračuje 4 na 4.

09:30
    Domácí míří do 4! Potrestán Martin Barták (KOL) na 2 minuty za podražení.

05:36
    První vyloučení a hned na obou stranách! Vyloučen Martin Kozák (TRU) na 2 minuty za držení hole a Petr Morkes (KOL) na 2 minuty za hrubost hra pokračuje 4 na 4.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 48. Morkes (Hanzl, Kadlec), 52. Zumr (Skokan, Morkes), 55. Morkes (Voženílek), 59. Morkes – 19. Janoušek (Ukhin), 47. Janoušek (Karlík)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha – Ježek, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec J. st., Kadlec J. ml., Němec – Hlavatý
    Trenér: Jiří Seidl

HC Trutnov: Čáp (Jeschke) – Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Kozák, Vácha, Kubica, Suvorov, Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Peroutek, Chytráček "A", Shamolin, Ukhin, Janoušek, Smékel
    Trenér: Jiří Malinský

Rozhodčí: Battěk – Špringl, Pechánek