Česko – Německo 3:1 (kon.) | Česko – Rusko 3:1 (kon.) | Česko – Rumunsko 1:1 (1:2 po pen.)
Česko – Bosna 3:4 (kon.)
po penal. (1:2)
Česko
1:1 (0:1)
Rumunsko
Sobota 26.09.2015, 15:00 • Vrsar, Chorvatsko • ME v malé kopané • Semifinále

Naše reprezentace si stejně jako loni zahraje pouze o bronz, od 19:30 vyzve poraženého ze zápasu domácích Chorvatů s Bosnou a Hercegovinou.

Pěkný zbytek víkendu Vám přeje a na počtenou se s Vámi těší Dominik Hrubý. (16:10:57)

Čeští hráči podlehli po penaltovém rozstřelu Rumunsku a do finále ME v malé kopané nepostoupí.

V základní hrací době skončil zápas 1:1. Hned ve 2. minutě využil standartní situaci Razvan Radu, ve druhé půli ale Češi odpověděli stejnou mincí a trefil se Čeněk Cenek. V penaltách pak proti našim stál skvělý Bogdaniel Radulescu, jenž vychytal Turtenwalda i Černého a zajistil svému týmu vítězství.

Gabriel TANASE - 1:2

3. série
    1:2
    Bohužel je konec. Gabriel Tanase umístil míč po podobného místa jako Koudelka a Víšek neměl šanci.