Dynamo Moskva – Ufa 6:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 2:7 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 2:1 (kon.)

Marek Kvapil (ZAG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:14
    Milan Jurčina (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:11 (21:48:07)

Dnešní zápas končí! Ve třetí části dokázal za domácí navýšit náskok pěknou trefou Edwin Hedberg a na to hosté odpověděli už jen snížením, o které se postaral Alexander Rybakov. V závěru měli domácí k dispozici dlouhou přesilovou hru pěti proti třem, ale tu vůbec nezvládli, a tak žádnou další branku nedokázali přidat.

59:46
    Glumac dorážel z bezprostřední blízkosti, ale puk za Demčenka neprocpal!

59:44
    Hosté ve čtyřech.

59:17
    Až teď se domácí usazují v útočném pásmu a můžou začít kombinovat.

59:00
    Ani tentokrát se domácí neusadili a hosté vyrážejí do protiútoku.

58:13
    Domácí nezvládají ani přesilovku proti třem a hosté bez jakýchkoli potíží drží puk v útočné třetině.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Hosté vyhodili kotouč a Rybakov dokonce drží puk v obranném pásmu Záhřebu.

Dnešní utkání sleduje 4023 diváků.

57:44
    Medveščak si vyžádal oddechový čas.

57:44
    Hosté půjdou do tří! Maxim Jakucenja (CLJ) je totiž vyloučen za podražení!

57:26
    Hosté zatím zvládají oslabení výborně a hrají s pukem až za soupeřovou brankou.

57:06
    Krošelj raději u své tyče přidržel puk a uvidíme vhazování po jeho pravici.

57:01
    Domácí nedokázali udržet útočné pásmo – ofsajd.

56:51
    Vjačeslav Osnovin (CLJ) je však vyloučen na dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

56:51
    Kinrade si totiž vlastní holí srazil puk do obličeje. Podle všeho má i nějaké krvavé zranění.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 32. Brulé (Morrisonn, Bjorkstrand), 49. Hedberg (Genoway) – 52. Rybakov (Petrov, Quint)

Medveščak Záhřeb: Krošelj (Heeter) – Kinrade, Morrisonn, Larkin, Mäntylä, Jurčina, Katic, Deutsch – Brulé, Bjorkstrand, Saarinen – Smoleňák, Mertl, Kvapil – Genoway, Giliati, Hedberg – Glumac, Jämtin, Perkovich
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Petrov, Žuldikov, Klimontov – Osnovin, Čistov, Jakucenja – Popov, Pestunov, Glinkin – Paré, Glovackij, Mokin – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Afonasjevskij

Rozhodčí: Vasiljev, Gamalej – Zacharenkov, Sazonov