Minnesota – Winnipeg 8:1 (kon.) | Colorado – Los Angeles 1:2 (1:2 po s.n.) | Dallas – Florida 2:4 (kon.)
Dallas Stars
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Florida Panthers
Pondělí 28.09.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (04:41:21)

Florida právě vstřelila branku!
    Hra bez brankáře se Dallasu nevyplatila, DEREK MACKENZIE trefuje opuštěnou branku domácího týmu a definitivně rozhoduje o výhře svého týmu v tomto utkání! Asistence: Dmitrij Kulikov.

59:30
    Domácí to ještě zkusí bez brankáře a se šesti hráči v poli!

57:26
    Aleksander Barkov zkusil své štěstí a vyzkoušel připravenost Lehtonena, ten si dokázal poradit s jeho technickou střelou.

55:41
    Panteři se necelých pět minut před koncem třetí třetiny znovu ujímají vedení, když se o jejich třetí dnešní branku postaral CONNOR BRICKLEY! Asistence: Quinton Howden.

54:30
    A je jím i nadále, když pokryl i střelu obránce Jyrki Jokipakky.

53:44
    Připomněli se však znovu domácí, konkrétně Remi Elie, jenž prověřil Luonga střelou zápěstím, jenže gólman Floridy je zatím klíčovým mužem pro vývoj zápasu ve třetí třetině.

52:33
    Více než dvanáct a půl minuty trvalo hostům, než si připsali první střelu na branku ve třetí třetině. Posatal se oni Howden, Lehtonen dokázal vyrazit.

51:48
    Na konci dvanácté minuty třetí periody snad první střelecký pokus hostů, Mitchell ale přestřelil domácí branku.

49:55
    Střely na branku v polovině třetí třetiny zní jasně pro domácí, 8:0.

48:50
    Nepříjemnost v podobě střely příklepem zvolil pro Luonga Curtis McKenzie, jenže stále platí stav zápasu 2:2.

47:55
    Dnešní utkání sleduje 10113 diváků.

47:55
    Luongo se v brance hostů nyní musí hoděn ohánět, letí na něj jeden puk z druhým , ten poslední z hokejky Jokipakky, ale i ten dokázal kanadský gólman chytit.

47:32
    Domácí tlačí, ale zatím to nestačí. Eakin se tečovanou střelou snažil dostat puk do branky, Luongo však znovu stál kotouči v cestě.

47:23
    O pár vteřin později to zkusil obránce Oduya, to už ale Roberto zasahovat nemusel, kotouč letěl mimo jeho klec.

Daniel Kubelka

Martin Boček

Branky a nahrávky: 4. Janmark (Jokipakka.), 36. Moen (Faksa) – 15. Jokinen (Trocheck, Kulikov), 32. Smith (Trocheck, Ekblad), 56. Brickley (Howden), 60. MacKenzie (Kulikov)

Dallas Stars: Lehtonen (Campbell J.) – Jokipakka, Demeres, Oleksiak, Nemeth, Benn, Oduya "A" – McKenzie, Faksa, Shore, Eaves "A", Eakin, Sceviour, Moen, Fiddler "A", Elie, Ničuškin, Eller, Janmark.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Petrovic, Kulikov, Mitchell "A", Gudbranson, Campbell B. "A" – Booth, Huberdeau, Barkov, MacKenzie "A", Smitch, Trocheck, Jokinen, Howden, Bolland, Crouse, Jágr, Brickley.

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Nowak, Galloway

Diváci: 10113