Jihlava – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 5:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:0 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 0:1 (kon.) | Havířov – Zlín 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (2:0, 0:0, 0:3)
Berani Zlín
Pondělí 28.09.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše. Na počtenou u dalších onlajnů příště.
    Nezapomeňte ale, že za 90 minut začne zápas WSM ligy mezi AZetem a Prostějovem. (16:29:52)

Dnes byli Havířovští překvapivě blízko bodům, když nad favoritem ze Zlína vedli už 2:0. Hosté ale ukázali sílu, postupně ovládli hru a ve třetí třetině skóre otočili.

59:41
    Hraje se v domácí třetině, tohle už si hosté pohlídají.

58:55
    Puk za domácí brankou, tvrdý souboj o něj svádí snad šestice hráčů.

57:33
    Janeček se prosmýkl do útočné třetiny po levém křídle, následně akci zastavuje přihrávka rukou.

56:51
    Nepřesnost AZetu v rozehrávce znamená icing.

56:29
    Další pozdrav od modré směrem ke Kořénkovi. Tentokrát mu jej poslal Ševěček.

56:03
    Juhász zavezl puk do útočné třetiny, následně se dostal ke střele od modré Máca. Kořének puk tlumí ve výstroji.

55:05
    Kristek při svém průniku zastaven tvrdě u mantinelu.

54:27
    Vhazování před Dufkem.

53:21
    Zlín právě vstřelil branku!
    A hosté jdou do vedení! SEBASTIAN FAJKUS dostal parádní přihrávku před odkrytou branku a nemýlil se. Asistence Vojtěch Dobiáš a Matěj Pröschl.

52:48
    Bochnak vyvezl puk do útočné třetiny, ale pak upaloval střídat.

51:24
    Žídek se vydal stíhat nahozený puk, ale rychlostní souboj s obráncem nevyhrál.

50:17
    Pröschl mířil z levého kruhu těsně nad.

48:42
    A hosté z tlaku těží i vyrovnání. TOMÁŠ DŘÍMAL dostal křížnou přihrávku na levý kruh a milimetrově přesnou střelou z první pod břevno překonává Dufka. Asistence Matěj Sebera a Robert Sedláček.

47:51
    Světlík objel s pukem branku a poslal jej do brankoviště. Žádný z jeho spoluhráčů se však k němu nedostal.

47:11
    Potočný se prosmýkl po levém křídle a dostal se i ke střele, Kořének vyráží do ochranné sítě.

46:39
    Domácí jen vyhazují na icing.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 1. Janeček (Máca), 19. Zíka (Pliska, Žídek) – 44. Dobiáš (Kristek), 49. Dřímal T. (Sebera, Sedláček), 54. Fajkus (Dobiáš, Pröschl)

AZ Havířov: Dufek (Šembera) – Zíková, Pliska, Grygar, Máca, Ševěček, Čipera – Janeček, Del Favero, Tomeček, Revaj, Potočný, Juhász, Pindel, Bochnak, Zíka, Bambula,Přeček, Žídek.
    Trenér: Tomáš Potěšil

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Havík, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš, Dobiáš – Leška, Mlýnková, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Fajkus, Kristek, Zmeškal.
    Trenér: Tomáš Valášek

Rozhodčí: Krenželok – Řezáč, Tomis