Jihlava – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 5:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:0 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 0:1 (kon.) | Havířov – Zlín 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 28.09.2015, 13:10 • KV Arena, Karlovy Vary • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Je dobojováno. Domácí hokejisté vítězí v šestém ze sedmi utkání a potvrzují výborný vstup do této sezóny, v jejímž průběhu se drží na čele tabulky skupiny Západ. Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. Nashledanou. (15:20:40)

58:29
    Tak ještě se bude vylučovat. Za držení protihráče souběžně vyloučeni Jan Srdínko (SLA) a Adam Křemen (KVA). Poslední minuty dnešního zápasu se tak dohrají se čtyřmi hráči v poli na obou stranách.

57:01
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí stále ještě nemají dost a přidávají šestou branku, o kterou se střelecky přičinil DAVID HOLUB! Asistence: František Klejna, David Novotný.

53:33
    Další využitá přesilová hra pro domácí! OTAKAR ŠIK plní svou normu jednoho gólu za třetinu a v dnešním utkání tak kompletuje hattrick! Asistence: Jakub Ptáček, František Klejna.

53:09
    Pavel Vojinovič (SLA) inkasuje menší trest za držení protihráče. Za následné protesty si vykoledoval osobní trest kapitán hostů Ondřej Holý (SLA).

48:34
    Domácí využívají přesilovou hru a troufám si tvrdit, že o osudu tohoto utkání je definitivně rozhodnuto! Autorem čtvrté branky domácích je ADAM KŘEMEN. Asistence: František Klejna.

47:01
    I ve třetí třetině se pokračuje v nastoleném trendu a tak není divu, že na trestnou lavici putuje další hráč pražské Slavie. Tím je Jakub Zderadička (SLA), jenž dostal menší trest za hákování.

40:01

40:00

36:04

34:04
    Jenže bránit se budou muset "sešívaní" znovu, na lavici trestů usedá Jakub Janča (SLA), dvě minuty za faul kolenem.

33:34
    Slavia hraje v plném počtu, hosté se nyní zvládli ubránit přesilové hře Karlových Varů.

31:34
    Znovu budou hrát domácí hokejisté v početní převaze, Daniel Rulc (SLA) dostává menší trest za nedovolené bránění.

24:29

22:29
    Další přesilovka pro Karlovy Vary. Na dvě minuty je vyloučen Martin Petrák (SLA), jenž se provinil hákováním.

20:54
    Domácí vedou na začátku druhé třetiny již o tři branky, o tu zatím poslední se postaral OTAKAR ŠIK! Asistence: František Klejna, Jakub Ptáček.

20:01

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Klejna (Pištěk, Křemen), 12. Šik, 21. Šik (Klejna, Ptáček), 49. Křemen (Klejna), 54. Šik (Ptáček, Klejna), 58. Holub (Klejna, Novotný)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Radosta) – Klejna "C", Ptáček, Poizl, Kořán, Doubek, Zavřel – Pištěk, Šik "A", Křemen, Hudečka, Holub "A", Novotný, Maydl, Jiskra, Šťastný.
    HC Slavia Praha: Pánek (Dusil) – Mareček, Štibingr "A", Klapka, Zderadička, Macek, Rulc, Kučera, Srdínko, Holý "C" – Kižlin, Vojinovič, Všetečka, Borek, Hradil, Petrák "A", Havrda, Vaniš, Janča, Klapka, Křenek.

Rozhodčí: Hucl – Pešek, Malý