Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Beşiktaş – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahçe 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
Celtic Glasgow
2:2 (2:1)
Fenerbahçe Istanbul
Čtvrtek 01.10.2015, 21:05 • Celtic Park, Glasgow (SCO) • Evropská liga • 2 • Skupina A
    Střídající Fernandão nakonec na hattrick nedosáhl, svému týmu ale na horké skotské půdě vystřelil remízu 2:2.

Fenerbahce si po zaváhání v úvodním zápase skupiny proti Molde odváží cenný bod ze Celtic Parku, kde domácí vedli zásluhou Leigha Griffithse a Krise Commonse dvoubrankovým rozdílem. V závěru prvního poločasu ale přišel na hřiště Fernandão, který dvě minuty před koncem prvního poločasu nejprve snížil po chybě Efeho Ambrose přízemní střelou a krátce po přestávce se prosadil hlavou po rohovém kopu Luise Naniho. Konečný výsledek. Celtic Glasgow 2 Fenerbahce Istanbul 2. (22:59:20)

90+3

90+3
    Střídající Stuart Amstrong posílal z levé strany před bránu centr, který odvracel Simon Kjaer.

90+2
    Diego se dožadoval odpískání faulu, nakonec se ale kopalo proti bráně Fenerbahce.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90+1
    Kris Commons rozehrál standardní situaci a na vzdálenější tyč posílal dobrý centr, hráči Fenerbahce ho ale zvládli odvrátit.

90
    Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází James Forrest, přichází Stuart Armstrong.

90
    Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (Fenerbahce Istanbul).

89
    James Forrest zastavil útok Fenerbahce tažený po pravém křídle, hosté ovšem zůstanou u míče a budou vhazovat.

88
    Na opačné straně neuspěl Robin van Persie. Následoval pouze odkop od brány Craiga Gordona.

88
    James Forrest si z levého křídla navedl míč na pravačku a zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, jeho pokus byl ale zablokován.

87
    Následoval míč rozhodčího a hosté z Istanbulu sportovně vrátili míč Celticu.

86
    Mikael Lustig zůstal ležet na hrací ploše, rychle se však zvedl na nohy.

85
    Kris Commons rozehrál rohový kop téměř na vlastní polovinu a přízemní přihrávkou našel střídajícího Tylera Blacketta.

84
    Mikael Lustig našel přesným centrem Krise Commonse, který se dostal na vzdálenější pravé tyči k hlavičce, jeho pokus ale zamířil mimo.

84
    Do konce zápasu zbývá necelých sedm minut. Dokáže jeden z týmů strhnout vedení v samotném závěru na svou stranu?

83
    Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Thomas Rogic.

82
    Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Kieran Tierney, přichází Tyler Blackett.

Tomáš Reiner

Branky: 28. Griffiths, 32. Commons – 43. Fernandão, 49. Fernandão (Nani)

Karty:   57. Johansen (CEL), 64. Forrest (CEL), 74. Boyata (CEL) – 19. Meireles (FEN), 67. Alves (FEN), 90. Kjaer (FEN)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:12.
    Celtic Glasgow: C. Gordon – Lustig, Boyata, Ambrose, Tierney (82. Blackett) – Brown (C), Bitton – Commons, Johansen (83. Rogic), Forrest (90. Armstrong) – Griffiths.
    Náhradníci: Bailly – Blackett, Armstrong, Mackay-Steven, Rogic, C. McGregor, Çiftçi.

Fenerbahçe Istanbul: Fabiano – Özbayraklı, Kjaer, Alves, Kaldırım – Tufan (46. Diego), Topal (C), Meireles (78. Ba) – Şen (40. Fernandão), van Persie, Nani.
    Náhradníci: Demirel – Ba, Diego, Zeybek, Potuk, Erkin, Fernandão.

Rozhodčí: Kenn Hansen. Asistenti: Lars Rix, David Vang Andersen. Čtvrtý rozhodčí: Daniel R. Nørgaard. Brankoví rozhodčí: Mads-Kristoffer Kristoffersen, Jørgen Daugbjerg Burchardt (všichni DEN)