Magnitogorsk – Záhřeb 3:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Jokerit 5:3 (kon.) | Ufa – HC Slovan 3:2 (kon.)
Toljatti – Viťaz 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 2:6 (kon.)
Lada Toljatti
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 07.10.2015, 17:00 • Arena Lada • KHL

Fotbalovým výsledkem 1:0 tedy poráží Lada Togliatti Viťaz. Hráči Togliatti si tak mohou připsat teprve třetí vítězství v sezoně a jako poslední celek se přesouvá alespoň přes hranici deseti bodů. Masalskis si připisuje první čisté konto v letošní sezoně. (19:09:09)

59:53
    Až nyní se hosté zmocnili kotouče. Musatov (CEC) vyloučen na n dvě minuty za nedovolené bránění.

58:48
    Hosté půjdou navíc do čtyř. Tohle už by si Lada měla pohlídat.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:41
    Masalskis teď drží svými zákroky Ladu od ztráty vedení.

55:21
    Lada přežžila důležité oslabení a a čas se Viťazu krátí.

54:30
    Už déle jak minutu je Viťaz v útočném pásmu. Střela ale nepřišla zatím žádná.

53:21
    Možnost pro hosty. za podražení dostává dvě minuty Krysanov (TOG).

52:22
    Berďjukov vypálil z rohu. Masalskis se ale překvapit nenechal.

50:30
    Masalkis jen tak tak nyní odrazil pokus hostů.

49:40
    Hraje se ve velkém tempu. Nahoru dolů. Moc se nepřerušuje. Jenom ty góly zápasu chybí.

47:45
    Afinogenov se hnal do protiútoku, ale byl včas zpacifikován domácí obranou.

46:30
    Mastrjukov mohl navýšit vedení domácích, ale nedokázal procedit puk přes mnoho těl před ním.

45:10
    na druhé straně je pozorný také i Sateri.

44:20
    Šitikov se dostal ke dvěma střeleckým pokusům, ale ani jednou nedokázal překonat Masalskise.