Slovensko – Kypr 2:0 (kon.) | Ukrajina – Island 0:1 (kon.) | Slovinsko – Itálie 0:3 (kon.)
Švýcarsko – Bosna 3:1 (kon.) | Norsko – Kazachstán 2:1 (kon.)
Norsko
2:1 (1:0)
Kazachstán
Čtvrtek 08.10.2015, 18:45 • Marienlyst, Drammen (Nor) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Je dobojováno! Tři body zůstávají po dramatické bitvě v Norsku. Domácí šli v úvodu první půle do vedení zásluhou branky Elyounoussiho. Na začátku druhé půle hosté díky zlepšenému výkonu vyrovnali, když svůj únik proměnil Zhalmukan. Domácím se poté naskytla velká příležitost v podobě pokutového kopu, ale Elyounoussi svou druhou trefu nepřidal. O pět minut později však o vítězství Norska rozhodl útočník Sørloth. Z mé strany je to vše. Pěkný zbytek dne! (20:40:16)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:7.

90+4

90+3
    Nastavený čas takřka vypršel. Zdá se, že Kazachstán dnes odjede s prázdnou.

90+2
    Domácí navíc sbírají vteřinky díky střídání. Ze hřiště odchází střelec úvodní branky Elyounoussi, kterého na posledních několik vteřin nahradí Bytyqi.

90+1
    Hosté se nemohou dostat přes obranný val Norska, který stojí zhruba patnáct metrů před pokutovým územím.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Rychlý protiútok domácích pokazil zbytečnou kličkou do středu hřiště Elyounoussi.

89
    Hostům chyběly ke srovnání centimetry! Po přímém kopu spasil Norsko Rossbach ve spolupráci s obranou.

89
    Kapitán domácích Grønner zastavuje útok hostů a vidí žlutou kartu.

88
    Elyounoussi nejprve nasadil jesličky jednomu z protihráčů, poté si narazil míč a nakonec zakončil do míst, kde stál připravený Pavlov.

87
    Hostům se čas krátí, ale ani aktivní napadání nevede k zisku míče.

86
    Norové se nastěhovali na polovinu soupeře a postupnou kombinací šetří čas. Domácí nikam nespěchají.

85
    Ke změně dochází i na straně domácích. Pro dnešek má odpracováno Zahid, kterého nahrazuje Hestad.

85
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Zhalmukan, kterého nahrazuje Nurmugamet.

84
    Sørlothovi po vstřelené brance narostla křídla. Norský útočník se znovu vyšplhal ze všech nejvýš, ale jeho hlavičce chyběla razance.

83
    Hra je plná nepřesností. Dlouhý nákop Kazachů končí až u Rossbacha, který nasbírá cenné vteřinky pro domácí.

82
    Na druhé straně se už zase hnal na branku Zahid. Na poslední chvíli mu míč ukopl Tuliyev.

81
    Tunggshbayevův centr našel Suleyho. Nejaktivnější hráč hostů v dnešním utkání však nedokázal zakončit mezi tři tyče.