S. Makedonie – Ukrajina 0:2 (kon.) | Slovensko – Bělorusko 0:1 (kon.) | Španělsko – Lucembursko 4:0 (kon.)
Anglie – Estonsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – Litva 1:1 (kon.) | Švýcarsko – San Marino 7:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švédsko 0:2 (kon.) | Moldavsko – Rusko 1:2 (kon.) | Černá Hora – Rakousko 2:3 (kon.)
Moldavsko
1:2 (0:0)
Rusko
Pátek 09.10.2015, 20:45 • Stadion Zimbru (Kišiněv) • Kvalifikace ME

Po bezbrankovém úvodním poločase se publikum dočkalo gólu v 58. minutě. Ovšem domácí radostí vůbec nejásali, skóre totiž otevřel Ignaševič. Na trefu svého spoluhráče o dvacet minut později navázel Dzjuba a zdálo se, že svěřenci trenéra Slutského si už dokráčí za pohodovým vítězstvím. Pět minut před koncem řádné hrací doby však vsítil kontaktní branku Cebotaru a Rusové pak museli všechny své síly vrhnout na obranu. Hubený náskok už ale uhájili a postup mají ve své moci, když jejich náskok na třetí Švédy před závěrečným utkáním kvalifikační skupiny činí dva body. (22:47:21)
    Radost reprezentantů Ruska bezprostředně po závěrečném hvizdu

90+5

90+4
    Rusové po zisku míče založili rychlý protiútok, při něm však stál v ofsajdu Kokorin.

90+3
    A ani další útočná snaha reprezentantů Moldavska se nepotkala s úspěchem. Dlouhá přízemní přihrávka totiž skončila až za koncovou čárou.

90+2
    Moldavci získali míč a chvíli obléhali pokutové území hostů, poté si však nedokázali přesně přihrát.

90+1
    Šatov byl při napadání moldavské rozehrávky příliš aktivní a přitom si počínal nedovoleným způsobem.

90
    Hlavní arbitr se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Střídání také v týmu Moldavsko: trávník opouští Nicolae Milinceanu, místo něj přichází Sergiu Istrati.

88
    Avizované střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Arťom Dzjuba, přichází Fjodor Smolov.

87
    Trenér ruského celku připravuje střídání, koho pošle na trávník však zatím zůstává záhadou.
    85. Eugeniu CEBOTARU - 1:2

85
    Moldavsko právě vstřelilo branku!
    Domácí reprezentanti vstřelili kontaktní gól a závěr utkání tak ještě slibuje drama! Centr z rohového kopu, který vyprodukoval Bordian, byl na přední tyči prodloužen a EUGENIU CEBOTARU se z hranice malého vápna nemýlil, když míč poslal hlavou přesně k tyči.

83
    V ofsajdu byl přistižen Kokorin.

81
    Rusko zahrávalo další rohový kop, ale tenrokrát Kombarovův centr nebyl natolik úspěšný.

79
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Alexandru Onica, přichází Vladimir Ambros.
    78. Arťom DZJUBA - 0:2

78
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Od rohového praporku vyslal míč do šestnáctky Kombarov a v předbrankovém prostoru ho lehce tečoval Ignaševič a z bezprostřední blízkosti jej na zadní tyči usměrnil do brány ARŤOM DZJUBA.

77
    Individuální akci založil na pravé straně Kuzmin, kterému byl však balon odkopnut na roh.