Arménie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Finsko 0:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 0:1 (kon.)
Gruzie – Estonsko 3:0 (kon.) | Itálie – Irsko 1:0 (kon.) | Litva – Srbsko 0:2 (kon.)
Řecko – Portugalsko 0:4 (kon.) | Sev. Irsko – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:3 (kon.)
Andorra – Slovinsko 0:5 (kon.) | Faerské ostrovy – Německo 0:6 (kon.) | Španělsko – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Skotsko – Island 0:0 (kon.) | Maďarsko – Albánie 2:2 (kon.)
Francie – Ukrajina 2:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Skotsko
0:0 (0:0)
Island
Úterý 13.10.2015, 18:45 • Pittodrie Stadium, Aberdeen • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

V Aberdenu gól nepadl. Lepší fotbal byl k vidění v prvním poločase, ve kterém měli převahu domácí Skotové. Druhá půle se postupně proměnila ve velký boj a šancí se už moc neurodilo. Island se tak udržel na čele tabulky kvalifikační skupiny 3. (20:41:05)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Bödvarsson (Island).

90+1
    Paterson ještě dostal žlutou kartu. Potrestán je za zákrok na Bödvarssona.

90+1
    Střelu Christieho zablokovala hostující obrana.

88
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Vilhjálmsson, přichází K. F. Finnbogason.

88
    V posledních minutách vidíme více faulů, než fotbalu. Zápas směřuje k bezbrankové remíze.

86
    Donald Love po odpískání vztekle zakopl míč a dostal žlutou kartu.

86
    Sigurjónsson si vymodlil faul na Christieem.

84
    Poslední skotské střídání, McManus nahradil Kinga.

81
    Teď zase Kingsley poslal k zemi Jónssona. Rozhodčí jsou ale velmi tolerantní a tak jsme dosud viděli jedinou žlutou kartu.

78
    Má slova potvrzují i Arnarson s Nicholsonem. Jejich souboj vedl k útočnému faulu islandského pravého beka.

78
    Hraje se hodně bojovný fotbal. Severská a ostrovní tvrdost si v ničem nezadají.

76
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Jay Fulton, přichází Love.

75
    Christie byl ve středu hřiště faulován Sigurjónssonem.

74
    Po standardce Mcginna se Seveřané ubránili.

72
    Střídající Shankland si našel míč po nákopu Kingsleyho a byla z toho dobrá šance. Domácí útočník však vypálil nad.
    20 minut před koncem platí na Pittodrie Stadium stále bezbrankový stav.