Monaco – Lyon 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:1 (1:0)
Olympique Lyon
Pátek 16.10.2015, 20:30 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:21:01)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:8.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Domácí dlouho vedli, když se v prvním poločase prosadil Mario Pašalić, jenže pak vyfasoval červenou kartu Wallace a Lyon zásluhou Rafaela v 85. minutě srovnal na konečných 1:1. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.

90+4

90+4
    Ale i tentokrát to domácí zvládli a ubránili se.

90+3
    Tak ještě jeden roh pro Lyon.

90+3
    Po centru měl práci Subašič, ale zvládl to na jedničku a vypadá to, že se už nic nestane.

90+2
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
    90+1. Zákrok - Lopes

90+1
    Po rohu hlavičkoval Jallet, ale poslal míč jen do míst, kde byl připravený Subašič! To byla hodně slibná šance.

90+1
    Rohový kop pro Lyon.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Stephan El Shaarawy.

87
    Žlutou kartu dostává João Moutinho (AS Monaco FC).
    85. RAFAEL - 1:1

85
    Lyon právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Po střele se na hranici malého vápna k míči dostal RAFAEL, který to už měl jednoduché a z bezprostřední blízkosti překonal Subašiče.

84
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Lacina Traoré, přichází Guido Carrillo.

82
    Z dálky to vyzkoušel domácí Lemar, ale po jeho ráně skončil míč zhruba metr nad břevnem.

80
    Je před námi posledních deset minutek. U míče jsou domácí, kteří šetří cenné vteřinky trpělivou kombinací.