Arsenal Benešov – COMBIX Ústí n/L 6:7 (kon.) | Litoměřice – Mladá Boleslav 7:5 (kon.) | Jablonec n/N – Olympik Mělník 5:4 (kon.)
Gardenline Litoměřice
7:5 (1:2)
FC Malibu Mladá Boleslav
Pátek 30.10.2015, 20:20 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ • 5. kolo

To jde ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Gardenline Litoměřice vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (22:04:24)

Zápas mezi Gardenline Litoměřice a Malibu Mladá Boleslav je u konce. Ačkoli vedli už hosté z Mladé Boleslavi 5:3, domácí nesložili zbraně a bojovali až do poslední minuty. Vedení Malibu se ke konci zápasu začalo tenčit, až bylo přesně ve 39. minutě vyrovnáno na 5:5. Většina hráčů se vyrovnávala s remízovým stavem, tomu tak ale nechtěli ponechat Litoměřičtí. Necelou půlminutu před koncem zápasu ještě udeřil Kyzlík a dvacet tři sekund na to pečetil výhru Gardenline ten samý hráč, který zaznamenal hattrick.

39:58
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    LUBOŠ KYZLÍK vypíchl soupeři míč přímo od nohy a v klidu ho poslal do opuštěné brány Mladé Boleslavi. Bez asistence.

39:35
    Mladoboleslavští hrají bez brankáře.

39:35
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Mladé Boleslavi.

39:35
    Oddechový čas pro FC Malibu Mladá Boleslav.

39:35
    Z vytvořeného závaru před bránou najednou vylétl míč z nohy LUBOŠE KYZLÍKA směrem na bránu. Tvaroh byl u své pravé tyče pozdě. Litoměřice se dostávají v závěru zápasu do vedení. Asistence: Libor Volf.

39:12
    Fitzel desetimetrový kop neproměnil! Tvaroh dokázal vystihnout směr střely a míč vyrazit.

39:10
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop.

39:10
    Žlutou kartu dostává David Boško (FC Malibu Mladá Boleslav).

39:00
    Přesně minutu před koncem zápasu máme nerozhodné skóre. Z rohu hrací plochy vyběhl PETR TICHÝ vstříc domácí bráně. Jeho střela k bližší tyči slaví úspěch v podobě vstřelené branky. Asistence: Tomáš Fitzel.

38:44
    Domácí opět v šesti hráčích v poli.

38:30
    Hráči Mladé Boleslavi mají na svém kontě pět akumulovaných faulů!

38:00
    Míč se přesouvá před bránu Litomeřic. Ekrt musel zpět do své svatyně.

37:43
    Polanka se pokusil o vstřelení branky přes celou délku hrací plochy. Jeho střela byla o několik centimetrů nepřesná.

37:26
    Grunert v nejvíce potřebnou chvíli pro domácí promáchl.

36:50
    Gardenline sáhl ke hře bez brankáře!

36:14
    Domácí nakonec brankáře z hrací plochy neodvolali, ale i přesto se dokázali prosadit. TOMÁŠ FITZEL zůstal u pravé tyče neobsazen a když mu byl adresován míč, neváhal a vystřelil. Tvaroh na jeho střelu k levé tyči nedosáhl. Asistence: Jakub Grunert.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 5. L. Volf (Tichý), 24. Frohna (Grunert), 29. Kyzlík (Tichý), 37. Fitzel (Grunert), 39. Tichý (Fitzel), 40. Kyzlík (L. Volf), 40. Kyzlík – 12. Vaněk (J. Volf), 14. Král (Polanka), 26. Rudzan (Korejza), 33. Rudzan, 35. Kvapil (Korejza)

Karty:   9. Grunert (GRD), 35. Trnka (GRD) – 9. Vaněk (MBL), 35. Kvapil (MBL), 40. Boško (MBL)   30. Vaněk (MBL)

Gardenline Litoměřice: Ekrt (Mikoláš) – Grunert, Blažek, Tichý, Kyzlík, Čámský, Fadler (C), Trnka, Frohna, L. Volf, Fitzel
    FC Malibu Mladá Boleslav: Tvaroh – Kohnhauser (C), J. Volf, Maňas, Vaněk, Rudzan, Korejza, Král, Polanka, Kvapil, Kroupa, Boško

Rozhodčí: Jan Kresta, Jiří Šmíd
    Delegát: Ladislav Smreček