Ústí n/L – Slavia 1:11 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:11 (0:3, 1:3, 0:5)
HC Slavia Praha
Sobota 31.10.2015, 14:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

Konec zápasu. (15:56:42)

59:40
    Nic na tomto faktu nezmění ani vyloučení Filipa Macka (SLA) na dvě minuty za faul loktem.

59:11
    Slavia právě vstřelila branku!
    To ale není od hostů vše. JAROSLAV BROŽ přidává další trefu do ústecké brány a rozdíl ve skóre je tak rázem deset branek. Asistence: Jakub Janča.

57:53
    Na kostce nad ledem svítí desítka! JAROSLAV BROŽ svojí trefou přidává branku, po které má Slavia na svém kontě deset branek. Asistence: Jiří Vaniš a Jan Štibingr.

52:40
    V bráně Slovanu končí další touš. JIŘÍ VANIŠ se může radovat v dnešním zápase ze zaznamenání hattricku. Po Klapkovi je druhým hokejistou hostí, který dosáhl na minimálně tři branky v zápase. Asistence: Jaroslav Brož.

51:36
    To je neuvěřitelné! ADAM KLAPKA vstřelil svůj dnešní pátý gól a rozhodně nechce, aby to byl jeho dnešní poslední. Asistence: Robin Všetečka.

48:02
    Tentokrát už ale na lavici trestů usedá ústecký hráč. Pavel Vidlička (UNL) se provinil vysokou holí, za což mu byl udělen dvouminutový trest.

44:00
    Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

43:00
    ADAM KLAPKA přidává čtvrtou branku v utkání a navíc v oslabení. Klapka je dnes při gólové chuti. Bez asistence.

42:01
    Slavia Praha si zahraje opět v početní nevýhodě. Jiří Vaniš (SLA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

38:19
    Dominik Kučera (SLA) už zřejmě do děje druhé třetiny nezasáhne, je totiž vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

36:34
    Jenže inkasovaná branka Slávisty ještě více nabudila. Druhou trefu v zápase zaznamenává JIŘÍ VANIŠ. Asistence: Jakub Zderadička a Jaroslav Brož.

35:40
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dočkávají kýžené branky. Jedna z prvních střel na Dusila byla nad síly hostujícího brankáře. Gólovou střelou se prezentoval PETR KLEPÁČEK. Tomáš Stuchlý.

32:55
    Znovu se vylučuje. Za vražení na hrazení si odpyká svůj trest Jakub Herák (UNL).

32:28
    V brankovišti celku HC Slavia Praha dochází ke střídání. Petr Pánek přepouští své místo Adamu Dusilovi.

31:52
    Jen co se Zderadička vrátil z trestné lavice zpět na led, obdržel puk, který posunul ještě na lépe postaveného JIŘÍHO VANIŠE, kterému nedělalo problém překonat Brňáka. Asistence: Jakub Zderadička.

29:23
    O chvíli později usedá na trestnou lavici také Jakub Zderadička (SLA), který se provinil faulem kolenem. Odsedí si dvě trestné minuty.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 36. Klepáček (Stuchlý) – 1. A. Klapka (Janča, Všetečka), 14. A. Klapka (Všetečka, Janča), 16. A. Klapka, 23. Brož (Hradil), 32. Vaniš (Zderadička), 37. Vaniš (Zderadička, Brož), 43. A. Klapka, 52. A. Klapka (Všetečka), 53. Vaniš (Brož), 58. Brož (Vaniš, Štibingr), 60. Brož (Janča)

HC Slovan Ústí nad Labem: Brňák (Volke) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček
    HC Slavia Praha: Pánek (33. Dusil) – Střeštík, Štibingr, T. Klapka, Zderadička, Macek, Kučera, Srdínko – Brož, Vojinovič, Všetečka, Kižlin, Hradil, Petrák, Vlček, Havrda, Vaniš, Janča, A. Klapka

Rozhodčí: Plachý – Střelka, Blumel