Vel. Meziříčí – Třebíč 2:2 (kon.) | Zlín B – Prostějov 1:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:2 (0:0)
HFK Třebíč
Neděle 01.11.2015, 10:15 • Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního odpoledne. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (12:34:12)

Utkání je konce! Domácí prohospodařili nadějné dvoubrankové vedení a po srovnání v závěru utkání si oba celky dělí body za remízu 2:2!

Domácí mužstvo poslal do vedení v 60. minutě Pavel Simr, který si naskočil na rohový kop a hlavou usměrnil míč do sítě. O čtyři minuty později byl vyloučen hostující Havránek a Robin Demeter proměnil nařízenou penaltu střelou doprostřed branky. V 80. minutě vstoupil na hrací plochu hostující Richard Novotný a o čtyři minuty později nejprve po přímém kopu snížil a těsně před koncem po chybě Invalda vyrovnal na 2:2!

90

89
    Obrat mohl být dokonán! K míči se přes obranu dostal Ošmera a jeho razantní ránu na poslední chvíli vyrazil domácí brankář Invald!

88
    Domácí jsou opařeni závěrem utkání, hosté pokračují v útoku.
    87. Richard NOVOTNÝ - 2:2

87
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, tohle se jen tak nevidí! Domácí neskutečně zachybovali v rozehrávce, když míč došel až k brankáři Invaldovi, ten však při odkopu pod tlakem trefil pouze RICHARDA NOVOTNÉHO a ten následně se následně proti prázdné brance nemohl nemýlit. Střídání jak má být a skvělý příspěvek hostující borce – 2:2!

86
    Domácí šetří čas na pravé straně, kde kombinuje Simr s Demeterem.

85
    Následně se hosté dostali k další střele, míč však branku výrazně přeletěl a Invald bude vykopávat.
    84. Richard NOVOTNÝ - 2:1

84
    Hosté zadělávají na drama! Úspěšné střídání hostující trenéra! Po dalším volném přímím kopu si na míč na zadní tyči naběhl volný RICHARD NOVOTNÝ, který střelou k levé tyči dává Třebíči naději do závěrečných minut – 2:1!

83
    Z další skvělé práce domácího Demetera těžil Simr, který však nedokázal propálit v obrovské šanci brankáře Matiáška!

82
    Velká možnost domácích! V akci 1 na 1 zasekl míč Demeter a poté pohotově vypálil, nicméně jeho pokus dokázal brankář Matiášek pokrýt!

81
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Lukáš Berka, kterého nahrazuje Patrik Pokorný.

80
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Junior Dogui Meless, kterého nahrazuje Richard Novotný.

79
    Domácí borci v závěru utkání kontrolují míč a nepouštějí hosty do útoku.

78
    Následně mohl domácí hrotový útočník znovu zahrozit, ale jeho akce je ukončena pro ofsajd.

77
    Obrovská šance domácích! Za obranou zůstal s míčem osamocený Simr, který však nedokázal přelobovat brankáře Matiáška, jeho pokus mířil těsně mimo.