Ružomberok – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
sk Neděle 01.11.2015, 14:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga

Tak, to je už od nás všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (16:43:37)

Vyjadrenia trénerov po zápase:

Ladislav Pecko (tréner Ružomberka): „Musím na to nadviazať. Ak Slovan tvrdí, že hral dobre, tak my sme museli hrať výborne. Prvý polčas sme boli o moc lepším mužstvom, mali sme dve čisté šance, trafili sme brvno. My sme tú hru kontrolovali, my sme hrali celý prvý polčas. Proti Slovanu musíte vyhrávať 1:0 a potom máte šancu na to, aby ste uspeli. Druhý polčas bola hra vyrovnanejšia, prelínala sa z jednej strany na druhú. Znova sme mali veľkú šancu, trafili sme brvno, od brvna do zeme, neviem či bol gól alebo nebol, to je jedno. Slovan dal gól v podstate z prvej šance čo vystrelil na bránu a o našom charaktere svedčí, že sme sa nevzdali, išli sme za vyrovnaním, vyrovnali sme a ešte sme mali ďalšiu šancu a boli sme lepší. Sme sklamaní, že sme remizovali, ale po tom priebehu, že Slovan dal gól a my sme stihli vyrovnať, aspoň máme bod.“

Nikodemos Papavasiliou (tréner Slovana): „Hlavne chcem povedať, že hra mala veľmi dobré tempo avšak mali sme nejaké problémy hlavne v prvom polčase a prvú polhodinu. Nakoľko sme mali zranených hráčov, či už Podaného alebo Simovića, museli sme na to zareagovať zmenou pozície rôznych hráčov. Tak isto sme stratili Marka Milinkovića, problémy sme mali s Čikošom, ale tí hráči, ktorí hrali, hrali veľmi dobre. Hlavne v druhom polčase sme kontrolovali hru, mali sme veľa šancí, ale som sklamaný, keďže tam bola Peltierova šanca a potom sme z protiútoku dostali gól. To sa nemalo stať, lebo my sme ten tím, ktorý by mal kontrolovať hru a získať tri body. To sa nám však dnes nepodarilo, ale ideme ďalej. Som rád, na akej ceste sú hráči, postupne sa zlepšujú a hrali dobre.“

Počas celého stretnutia sme videli množstvo šancí, pričom viac ich mali domáci hráči, no góly si aktéri stretnutia nechali až do záverečných minút. V 86. minúte otvoril skóre hosťujúci Tamás Priskin, no to nebolo všetko a minútu pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal na konečných 1:1 Miloš Lačný. Ešte vám prinesieme hodnotenie zápasu z pohľadu oboch trénerov.

90+2

90+2
    Domáci hráči sa po centri do šestnástky dožadujú rohu, rozhodca končí zápas.

90+2
    Prenikajúci Masaryk je faulovaný a v závere bude ešte Ruža zahrávať priamy kop.

90+1
    Lopta sa postupne dostáva k Masarykovi, ktorý z postavenia mimo hry triafa do žrde.

90+1
    Ružomberok získal priamy kop.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

89
    Ružomberok dal gól!
    MILOŠ LAČNÝ dostáva výbornú prihrávku a zoči voči Jánovi Muchovi sa nemýli! Je vyrovnané a chvíľu pred koncom začíname odznova.

88
    Po priamom kope sa hostia ubránili a išli dopredu, Peltierove zakonečnie chytá Tofiloski.

88
    Ružomberok strieda: Odchádza Peter Maslo a prichádza Pavol Masaryk.

87

86
    Slovan dal gól!
    TAMÁŚ PRISKIN dáva gól a chvíľu pred koncom dostáva svoj tím do vedenia!

86
    Pri dlhej lopte sa uvoľňoval Lačný, ale bližšie k nej mal Mucha, ktorý ju kryje.

85
    Strela hostí letí vysoko nad bránu.

85
    Domáci odvracajú loptu mimo pokutového územia.

85
    Priskin vybojoval roh pre svoje mužstvo.

84
    Hosťom nevychádza prihrávka pred šestnástkou a tak nasleduje odkop domáceho brankára.