Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | Chicago – St. Louis 5:6 (po pr.) | Vancouver – Pittsburgh 2:3 (kon.)
Anaheim – Florida 3:2 (2:1 po s.n.)
Toronto Maple Leafs
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 05.11.2015, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Děkuji za pozornost. (03:59:55)

Viděli jsme zajímavé utkání, které vyhrál hostující tým 4:2. Pomohla mu k tomu třetí třetina, v níž se prosadil hned dvakrát.

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Gól v oslabení do prázdné branky rozhoduje, Winnipeg vyhraje tento duel. BRYAN LITTLE potvrzuje výhru Jets. Asistence: Blake Wheeler.

59:24
    Vyloučen hostující Byfuglien na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro domácí.

58:59
    Pavelec kryje další skvělou šanci domácích.

58:13
    Domácí bez brankáře, zkouší to v šesti.
    Alexander BURMISTROV - 2:3

57:55
    A je to gól Winnipegu! ALEXANDER BURMISTROV po přihrávce Blaka Wheelera skóruje a Jets vedou 3:2. Nejprve ubránili oslabení a nyní skórují. Asistence: Blake Wheeler, Bryan Little.

57:47

57:30
    Trouba mohl vyhodit, ale nepodařilo se mu to.

57:00
    Poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Přesilovka domácího týmu se blíží ke svému konci.

56:38
    Ondřej Pavelec výtečně zastavil střelu protihráče. Dost možná klíčový zákrok zápasu.

56:12
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale Winnipeg se brání dobře.

55:47
    Vyloučen Alexander Burmistrov na dvě minuty za držení hole.

55:00
    Třetí třetina se blíží ke svému konci, domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed. Ozývají se ve správný čas.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Parenteau (Bozak, Phaneuf), 33. Komarov (Polák, Riemsdyk) – 4. Byfuglien (Perreault, Enstöm), 9. Scheifele (Enström, Perreault), 58. Burmistrov (Wheeler, Little), 60. Little (Wheeler)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bibeau) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Marinčin – Komarov, Kadry, Van Riemsdyk – Parenteau, Bozak, Matthias – Lupul, Spaling, Winnig – Boyes, Froese, Grabner
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Enström, Myers, Chiarot, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perreault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Peluso, Petan, Thorburn

Rozhodčí: Lee, O'Halloran – Devorski, Miller

Diváci: 19 113