Baník Ostrava – Hodonín 5:0 (kon.) | Egretta Bílovice n. S. – Vítkovice 9:4 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Třinec 1:4 (kon.)
Volfířov – Zlín 6:6 (kon.)
VSK VŠB-TU Ostrava
1:4 (0:3)
SKP Ocel Třinec
Pátek 06.11.2015, 20:00 • Sportovní hala VŠB Ostrava • 2. Futsal liga východ • 6. kolo

Konec zápasu. (21:47:00)

36
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Čestný úspěch domácích futsalistů zaznamenal KELNAR – 1:4!

34
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí kráčí za vítězstvím v dnešním zápase, čtvrtou branku přidal SIEROTA – 0:4!

20:01

20:00

20
    A ještě jedna branka v síti VŠB! V závěru první půle se trefil ještě KANTOR – 0:3!

20
    V závěru prvního poločasu se JOSEF CIESLAR prosazuje podruhé a uklidňuje tím své mužstvo – 0:2!

8
    Hosté otevírají skóre v osmé minutě zápasu, kdy se prosadil JOSEF CIESLAR – 0:1!

00:01

FC VSK VŠB TU Ostrava: Pospíšil – Kapsa, Manďák, Polášek, Kotrla, Krzemieň, Blahut, Kelnar

SKP Třinec: Krenželok – Baron, Cieslar, Buryan, Kantor, Mendrok, Przyczko, Sierota, Očadlík, Samek, Hudzieczek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.