Ural – Rostov 1:2 (kon.) | Ufa – Perm 2:1 (kon.) | Dynamo – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.)
Groznyj – Spartak 2:1 (kon.)
FC Ufa
2:1 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 07.11.2015, 14:15 • Dynamo Stadium. Kapacita: 4,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Ufa nakonec porazila Amkar Perm 2:1. Sledovali jsme vyrovnané a bojovné utkání. Domácí se dostali do vedení zásluhou Slyho ve 47. minutě, ale 68. minutě vyrovnal Salugin. Rozhodnutí pak přinesla střela Krotova z 87. minuty. (16:06:39)

90+3

90+2
    Vysoké míče létají do vápna Ufy.

90
    Hlavní sudí nastavuje druhý poločas o tři minuty.

88
    Pro hosty to je šok a nyní vrhají všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat.
    87. Vjačeslav KROTOV - 2:1

87
    Ufa právě vstřelila branku!
    Střídající VJAČESLAV KROTOV zužitkoval přihrávku Slyho a střelou z voleje nedal gólmanovi šanci, v závěru utkání Ufa tedy znovu vede – 2:1.

86
    Jurčenko vykopává míč od vlastní branky.

84
    Hosté operovali na hranici vápna, ale pak Balanovič nepřesně přihrál a Perm tak přišel o míč.

83
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Marvin Pourie.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Brian Idowu, přichází Alichan Šavajev.

81
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Sly, přichází Vjačeslav Krotov.

80
    Zápas se přehoupl do poslední desetiminutovky, uvidíme, který ze soupeřů případně strhne vedení na svou stranu.