Chrudim – Písek 4:1 (kon.) | Vltavín – Most 3:0 (kon.) | Tachov – Kolín 0:1 (kon.)
Králův Dvůr – Převýšov 0:2 (kon.)
Loko Vltavín
3:0 (2:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 07.11.2015, 10:15Česká fotbalová liga • 14. kolo

Ve druhém poločase se také nenastavovala ani minuta. Rozhodčí zápas ukončil a domácí si tak připisují jasnou výhru 3:0. Nemuselo však tomu tak být. Chvíli před zlomovým třetím gólem sudí správně neuznal hostům gól po ruce Černého. Domácí si připisují další 3 body a potvrzují svou dobrou formu. Hosté naopak prohráli šesté utkání za sebou a zůstávají na sestupových pozicích. Děkujeme za pozornost a budeme se těšit při dalším utkání! (12:11:09)

90

90
    Turák vystřídal Macháče.

89
    Hájek prošel sám celou útočnou půli hřiště, Pávek ho však vychytal.

88
    A právě Šípek nestihl balon na hrací ploše. Odkop od branky hostů.

87
    Vltavín opět střídá. Pozníčka nahrazuje Šípek

85
    Za nepovolené zastavení útoku je dalším napomínaným hráčem Uvíra.

83
    Pozníčkův centr hosté odvrátili na roh. U něj si Janda našel prázdný prostor, nicméně míč dva metry před bránou minul.

81
    Velmi nepřesná rána domácího Valíčka.

78
    Další změna u domácích, odstupuje Pavlata a nahrazuje ho Mařík.

77
    Akce domácích končí útočným faulem.

75
    Po centrovaném míči domácí gólman Pávek zboural hostujícího Hájka, který musí být ošetřován.

75
    Druhá změna v týmu domácích. Odstupuje Podzimek a do hry přichází Janda.

72
    Vltavín právě vstřelil branku!

MARTIN ABENA dostal přihrávku před odkrytou branku a neměl problém míč dopravit do sítě – 3:0!

69
    Namísto branky žlutá karta! Hosté se radovali ze vstřelené branky, míč po hlavičce mířil za čáru, ovšem Jakub Černý ho nesmyslně tečoval rukou. Branka tak není uznána, namísto ní si odnáší žlutý trest.

67
    Hosté poprvé střídají. Hejdu nahrazuje Weickert.

64
    Hosté poprvé ve druhé půli ohrozili domácí branku. Obrana míč odvrátila na roh. Z něj se žádné nebezpečí nekonalo a domácí opět přebírají míč.

63
    Macháč centroval z pravé strany a nejprve pálil do gólmana Pozníček, poté mířil těsně mimo i Láncz.

60
    Abena si pohrál s domácí obranou a hned dvakrát si zasekávačkou položil i gólmana, z následné střely na odkrytou branku však trefil jen tyč!