Chrudim – Písek 4:1 (kon.) | Vltavín – Most 3:0 (kon.) | Tachov – Kolín 0:1 (kon.)

88
    A ještě jednou se bude žlutit na straně Převýšova, konkrétně u jména Tomáš Sedláček.

83
    Utkání se ve velkém tempu chýlí ke svému konci, domácím se naděje na body každou minutou ztenčuje.

80
    Žluté napomenutí přichází taktéž na hostující straně, provinil se Jakub Jarkovský.

78
    Další akce domácího mužstva směrem dopředu je opět zastavena pro ofsajd.

74
    Domácí se stále více ženou do útoku, čímž vznikají okénka v defenzívě. Jedno takové znamená žlutou kartu pro domácí fotbalisty, konkrétně pro Jakuba Šindeláře.

70
    Do konce zápasu zbývá nějakých dvacet minut. Domácí se snaží o zkorigování stavu, ale přes kvalitně hrající Převýšov je to těžké.

68
    Když už ani hostující obrana nedokáže zasáhnout, může se Převýšov opřít o gólmana Stejskala, který dnes předvádí velmi kvalitní výkon.

65
    Útočná akce hostí skončila rohový kopem, který se Převýšovu následně příliš nevyvedl.

63
    Volešák s Balšánkem rozjeli další útočnou akci domácího mančaftu, vše ale skončila na dobře pracující defenzívě Převýšova.

60
    Hodina hry je za námi, hosté drží vedení a mají nakročeno k překvapivému zisku tří bodů.

58
    Králův Dvůr kombinuje usazen na polovině svého soupeře, zatím ale bez výraznějšího ohrožení Stejskalovy svatyně.

56
    Na střely je to v tuto chvíli 5:10 z pohledu Králova Dvora, hosté mají v utkání převahu a po zásluze se radují z náskoku.

54
    Také domácí hráči dostali možnost kopnout si rohový kop, avšak bez většího úspěchu.

51
    Třetího úspěchu se hosté nedočkali ani po rohovém kopu.

50
    Převýšovští jsou i nadále aktivnějším týmem, další zakončení si tentokrát s přesností nepotykalo.

48
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Tak to je začátek jako hrom ze strany hostí! Převýšov dvě minuty po pauze odskakuje do poměrně nečekaného dvougólového vedení, prosadil se JAKUB URBANEC – 0:2!