Guimarães – Nacional 0:1 (kon.)
Vitória SC Guimarães
0:1 (0:1)
CD Nacional
Sobota 07.11.2015, 21:45 • Estádio D. Afonso Henriques • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše přeji klidnou noc a někdy opět napočtenou. (23:50:15)

O dnešním vítězi rozhodl první poločas, kdy jedinou branku zápasu vstřelil v 37. minutě hostující hráč Francisco Soares. Domácí se v závěru utkání snažili o vyrovnání, ale bohužel jim to do hostující branky nepadlo.

90+6

90+6
    Ricardo Valente z týmu V. Guimaraes střílel na branku, ale gól nedal.

90+4
    João Aurélio (Nacional) střílel, pozorná obrana domácích odvratila pokus do bezpečí.
    90+2.

90+2
    Do střelecké pozice se dostal Xande Silva (Vitória G.), Rui Silva vyráží do bezpečí.

90+1
    2.poločas rozhodčí Carlos Xistra nastaví o 5 min.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Tomane (Vitória G.) byl v šanci. Svůj střelecký pokus však nedokázal usměrnit mezi tři tyče!

89
    V. Guimaraes rozehraje rohový kop.
    85.

85
    Tomane(Vitória G.) hlavičkoval, jeho střele však scházela přesnost a skončila vysoko nad brankou..

85
    Na straně domácích je hodně nepřesností a to vede ke ztrátě míče.

82
    Domácí ne a ne najít recept na pozornou obranu hostů.

Guimaraes 0-1 Nacional. Goooolo de Soares aos 37'

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Clube Desportivo Nacional (@cdnacional)

80
    Domácím se krátí čas, už zbývá jen něco přes deset minut.

77
    Do zakončení se dostal Alex (V. Guimaraes), jeho střele však scházela přesnost.

74
    Opět se hraje
    Branky: 37. Soares

Karty:   29. Aurelio (NAC), 39. Bonilha (NAC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:8. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:16.
    Vitória SC Guimarães: Douglas – Bruno Gaspar, Josué, João Afonso, Luís Rocha, Bruno Alves, Cafú (C), Tozé, Ricardo Gomes, Tomané, Ricardo Valente
    Náhradníci: Miguel (B), Oliveira, Moreno, João Pedro, Otávio, Alexandre Silva, Alex, Dourado

CD Nacional: Rui Silva – Nuno Sequeira, Rui Correia, Zainaidine Júnior, Ghazal, João Aurélio(C), Nenê Bonilha, João Camacho, Soares, Willyan, Salvador Agra
    Náhradníci: Gottardi (B), Nuno Campos, Fofana, Aurélio, Witi, Washington, Gustavo Henrique

Rozhodčí: Carlos Xistra – Nuno Pereira, Jorge Cruz