Teplice – Opava 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:1 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.) | Slovácko – Pardubice 6:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (1:0)
FK Příbram
Sobota 14.11.2015, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 17. kolo

Utkání je u konce, rozhodla jediná branka z prvního poločasu, která tak znamená, že dnes vyhrála Mladá Boleslav. Ta se tak v tabulce zároveň o jeden bod dostala před svého soupeře z Příbrami (13:09:09)

90

88
    Žlutou kartu dostává Bělohlávek (1.FK Příbram).

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Machů, přichází Frömmel.

78
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Novotný, přichází Krčmář.

69
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Procházka, přichází Vejr.

65
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ayong, přichází Matoušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Rataj, přichází Bělohlávek.

46
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dohnalík, přichází Košek.

46

První polovina je z námi, do vedení dokázali jít domácí hráči, a to po brance ze 23. minuty. Od té doby už se skóre neměnilo, uvidíme, jak nakonec utkání ve druhé polovině dopadne.

45

23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do jednobrankového vedení! V polovině prvního poločasu se prosazuje Jan Král – 1:0!

1

FK Mladá Boleslav: Truksa – Komárek, Koubský, Novotný, Machů, Procházka, Rudzan, Kopa, Zabilanský, Dohnalík (c), Král.
    Náhradníci: Roudnický – Vejr, Košek, Frömmel, Krčmář, Marek.

1.FK Příbram: Šedivý – Břížďala, Hlavatý, Šrain (c), Růžek, Januška, Makoš, Ayong, Rataj, Květ, Bouček.
    Náhradníci: Beran – Bělohlávek, Pohořálek, Matoušek, Vardanyan, Maršík, Jančura.

Rozhodčí: Mrázek – Kovář, Dragoun..

Dobré sobotní dopoledne s Celostátní ligou staršího dorostu. Tento duel obstará i šlágr kola, protože se střetne domácí třetí Mladá Boleslav, který ztrácí dva body na druhou Příbram. Z toho utkání vám přineseme změny stavu.