Teplice – Opava 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:1 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.) | Slovácko – Pardubice 6:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (1:0)
FK Příbram
Sobota 14.11.2015, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 17. kolo

Dobré sobotní dopoledne s Celostátní ligou staršího dorostu. Tento duel obstará i šlágr kola, protože se střetne domácí třetí Mladá Boleslav, který ztrácí dva body na druhou Příbram. Z toho utkání vám přineseme změny stavu.

FK Mladá Boleslav: Truksa – Komárek, Koubský, Novotný, Machů, Procházka, Rudzan, Kopa, Zabilanský, Dohnalík (c), Král.
    Náhradníci: Roudnický – Vejr, Košek, Frömmel, Krčmář, Marek.

1.FK Příbram: Šedivý – Břížďala, Hlavatý, Šrain (c), Růžek, Januška, Makoš, Ayong, Rataj, Květ, Bouček.
    Náhradníci: Beran – Bělohlávek, Pohořálek, Matoušek, Vardanyan, Maršík, Jančura.

Rozhodčí: Mrázek – Kovář, Dragoun..

1

23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do jednobrankového vedení! V polovině prvního poločasu se prosazuje Jan Král – 1:0!

45

První polovina je z námi, do vedení dokázali jít domácí hráči, a to po brance ze 23. minuty. Od té doby už se skóre neměnilo, uvidíme, jak nakonec utkání ve druhé polovině dopadne.

46

46
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dohnalík, přichází Košek.

65
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ayong, přichází Matoušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Rataj, přichází Bělohlávek.

69
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Procházka, přichází Vejr.

78
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Novotný, přichází Krčmář.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Machů, přichází Frömmel.

88
    Žlutou kartu dostává Bělohlávek (1.FK Příbram).

90

Utkání je u konce, rozhodla jediná branka z prvního poločasu, která tak znamená, že dnes vyhrála Mladá Boleslav. Ta se tak v tabulce zároveň o jeden bod dostala před svého soupeře z Příbrami (13:09:09)