Kobra – PZ Kladno 2:3 (po s.n.) | Hvězda Praha – Klášterec nO 0:3 (kon.) | Klatovy – Ústí n/L 4:9 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:6 (kon.) | Most – Letňany 2:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:2 (kon.)

59:42
    A třetí bitka ve třetí třetině tentokráte souboj Nejdl vs Vacek, tentokráte slaví vítězství domácí kapitán

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, pokusí se hosté dát ještě desátý gól?

56:23
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Tohle už je debakl. Hosté rozebrali domácí po nahrávce Patzelta se přesně trefuje Bořek Ozom a dovršuje hattrick. Asistence Martin Patzelt

55:51
    Hosté jeli tři na jednoho, Zeman zasáhl beotonem po zakončení Drhy.

55:12
    Pechova rána mířala vysoko nad branku hostů

54:40
    Na straně domácích vyloučen Bouček za sekání u hostů jde za katr Patzelt za hrubost

53:58
    Hosté špatně střídali a domácí si zahrají v početní výhodě

53:17
    Kopta projel útočným pásmem, ale zakončil nepřesně

51:43

Martin Patzelt projel do pásma jako nůž máslem a prostřeleje Zeman. Asistence Jakub Loukota

49:50
    Trončinský se teď vymotal se sevření tří domácích hráčů

48:02

A je zřejme hotovo. Mezi betony Zemana se trefil Jakub Koval. Asistence Bořek Ozom

47:11

Teď už to budou mít domácí velmi těžké, pohlednou kombinaci zakončuje přesnou ranou Lukáš Vykouk. Asistence Ondřej Kopta

45:56
    Klatovy právě vstřelily branku!

Domácí snižují mezi betony Kosiny se trefil Jabůrek. Bez asistence

44:36
    Ozom teď vystřelil skrz domácího beka Zeman se štěstím kryje.

44:02
    Další bitka tentokráte mezi Jakubcem a Trončinským a znovu na tom byl lépe bojovník z Ústí.

43:16
    Tak tohle byla totálně nepovedená přesilovka ze strany domácích mladíků

41:16
    Kosnar si jde sednou na dvě minuty za hrubost, janák si posedí ještě o dvě minuty déle.

Martin Karlík

Branky a nahrávky: 5. Pech (M. Kosnar), 14. Jakubec, 20. Pech, 46. Jabůrek – 1. Ozom, 12. Macek (Vykuk, Kopta), 21. Procházka (Patzelt), 30. Ozom (Macek), 31. Patzelt (Ozom, Procházka), 48. Vykouk (Kopta), 49. Koval (Ozom), 52. Patzeld (Loukota), 57. Ozom (Patzelt)

HC Klatovy: Zeman (Lavička) – Monhart, Bouček, Nejdl, M. Kosnar, V. Kosnar, Šmíd, Nekola, Šimůnek, Kovka, Jakubec, Michel, Hřebík, Jabůrek, Pech
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina (Zvědělík) – Trončinský, Loukota, Procházka, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Janák, Amirov, Drha, Koval, Patzelt, Kopta, Macek, Vykouk.

Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík