Gruzie – Švédsko 0:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Itálie – Litva 2:0 (kon.) | Německo – Rakousko 4:2 (kon.)
Slovensko – Nizozemsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Španělsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Wales
1:1 (1:1)
Rumunsko
Úterý 17.11.2015, 19:00 • The Racecourse Ground, Wrexham (WAL) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Wales dokázal po necelé čtvrthodině hry odpovědět zásluhou Bursne na brzký gól Rumunska, který vsítil již po necelých 60 sekundách Nedelcearu, a celý druhý poločas dohrával proti oslabenému soupeři, v jehož dresu byl těsně před přestávkou vyloučen kvůli oplácení brankář Brănescu. Velšané ale početní převahu i přes slibné šance a velký tlak nevyužili a velice atraktivní souboj o první místo skupiny 5 skončil remízou. Konečný výsledek. Wales 1 Rumunsko 1. (20:56:22)

90+3

90+2
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Puşcaş, přichází Voduţ.

90+2
    Burns hlavičkoval po skvělém centru Evanse mimo. Stav utkání zůstává nerozhodný 1:1.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Další rohový kop pro Wales, který rozehrál opět Evans.

89
    Sauders má s nastavením přibližně pět minut na to, aby dokázal svým spoluhráčům pomoci prolomit nerozhodné skóre.

88
    Wales vybojoval v závěru zápasu rohový kop, který rozehrál Lee Evans.

87
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Hedges, přichází Sauders.

86
    Wales přichystal střídání a využil poslední možnost, jak z lavičky ještě něco se zápasem udělat.

85
    Velšané se marně snaží vstřelit vítězný gól a zajímavý souboj o čelo skupiny 5 zřejmě skončí nerozhodným výsledkem.

84
    STŘELY NA BRÁNU

Wales 7 Rumunsko 5

83
    Wales má skutečně velký tlak a převahu, jenže zatím se mu nedaří vstřelit vítězný gól.

82
    Burns se dostal po rohovém kopu Hedgese do zakončení, jeho střela ale mezi tři tyče nezamířila, protože byla zablokována.

81
    Wales rozehrál rohový kop a následný míč z kopačky Hedgese byl sražen na další roh.

80
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Nedelcu, přichází Calcan.

79
    Harrison se dostal ke střele po nádherné kombinační akci Walesu, jeho střelu ale v pohodě zastavil střídající brankář Cojocaru.

78
    Wales má velkou převahu, stále ale není schopen překonat obranu Rumunska hrajícího v deseti.

Tomáš Reiner

Branky: 14. Burns – 2. Nedelcearu

Karty:   44. O'Sullivan (WAL), 73. Burns (WAL) – 11. Popescu (RUM), 67. Nedelcearu (RUM)   44. Brănescu (RUM)

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:7.
    Wales: O'Brien – Shephard, Lockyer, Yorwerth, John (C) – Hedges (87. Sauders), Sheehan, L. Evans – Wilson (46. Charles), Burns, O'Sullivan (71. Harrison). (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Crowe, Wright, Thompson, J. Evans. Trenér: Geraint Williams (WAL).

Rumunsko: Brănescu – Boldor (C), Nedelcu (80. Calcan), Hodogorea, Manea – Păun, Nedelcearu, Popescu, Rotariu – Marin (45+1. Cojocaru), Puşcaş (90+2. Voduţ). (rozestavení 4-4-2)
    Náhradníci: Miron, Vasile, Ioniţă, Ivan. Trenér: Cristian Dulca (ROU).

Rozhodčí: Mitja Žganec. Asistenti: Andraž Kovacic, Manuel Vidali. Čtvrtý rozhodčí: Rade Obrenovic (všichni SVN)