Gruzie – Švédsko 0:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Itálie – Litva 2:0 (kon.) | Německo – Rakousko 4:2 (kon.)
Slovensko – Nizozemsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Španělsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Severní Irsko
1:2 (0:0)
Ukrajina
Úterý 17.11.2015, 20:30 • Mourneview Park, Lurgan, Severní Irsko • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:20:17)

Je to tak! Sudí Valjić ukončil dnešní kvalifikační bitvu, v níž uspěli hosté. Ukrajinci si vezou z hřiště Severního Irska tři body, a domácí tak potvrzují, že lepší výsledky mají na hřištích soupeřů, než na tom svém. Znamená to, že Ukrajina svého soupeře přeskočí v pořadí kvalifikace, aktuálně má na svém kontě čtyři body, Severní Irsko padá na dno s pouhým bodem.

90+4

90+4
    Ještě ve čtvrté nastavené minutě rozehrají domácí rohový kop, ale to již bude asi to poslední, co dnes uvidíme.

90+2
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Kovalenko, přichází Filimonov.

90+2
    Ukrajina tak získává míč a hlavně cenné sekundy, které zbývají do závěrečného hvizdu.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času a po faulu na Dančenka uvidí domácí Stewart žlutou kartu.

89
    Ale domácí se, alespoň pro tento okamžik, nedočkají vyrovnávajícího gólu, je totiž odpískán útočný faul McDonaghovi.

88
    McKnight rozehraje rohový kop Severního Irska.

86
    Jurčenkovu střelu dokázal Brennan lapit.

84
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází McDaid, přichází McDonagh.

83
    Bezborodko v ofsajdu, míč pro domácí.

81
    Ten rozehrál Conlan, ale jako není z toho nic víc, než další roh.

80
    Posledních deset minut dnešní kvalifikační bitvy, důležitý okamžik pro domácí, kteří získávají rohový kop!

78
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Whyte, přichází Stewart.

78
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Duffy, přichází Cooper.

77
    Ofsajd přerušil útočné snažení hostů, ocitl se v něm Bezborodko.

76
    Po faulu Jurčenka na McCartana budou mít míč domácí.

73
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    A devatenáctiletý VIKTOR KOVALENKO dává po devíti minutách svůj druhý dnešní gól, kterým dostává Ukrajinu do vedení!