Liberec – Olomouc 5:2 (kon.) | Židenice – Jičín 6:4 (kon.) | Bohemians - NE – Bonusia Ostrava 8:4 (kon.)
Vítkovice – ELITE PRAHA 3:1 (kon.) | Chodov – Královské Vinohrady 5:2 (kon.) | Tatran – Ne 3:8 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
3:8 (1:0, 1:3, 1:5)
Ne
Úterý 17.11.2015, 18:45 • SH TJ Tatran Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 10. kolo

Herbadent splnil povinnost na Tatranu a ve třetí třetině si jistě došel za vítězstvím, když ji vyhrál poměrem 5:1 a celkově zápas 8:3. Stále si tak udrží pozici mezi nejlepší trojkou aktuálního pořadí Extraligy žen. Střešovice dnešní porážkou opět opouští elitní osmičku. (20:35:10)

58:51
    Zabavská se pokoušela otočit od mantinelu, ale proti trojnásobné přesile neměla šanci.

56:39
    O to těžší to pro něj je, že míček nadále drží Herbadent.

55:00
    Tatran má pět minuty na to, aby přidal pět branek, což z jeho dosavadní produktivitou v sezoně bude hodně těžké.

54:14
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Favorit si bere zpět pětibrankové vedení zásluhou DOMINIKY STEINBACHOVÉ. Asistence: Dominika Šteglová.

52:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    Střešovice si připravily rychlou odpověď v podobě dobře umístěné střely BARBORY ZABAVSKÉ. Asistence: Daniela Reindlová.

51:49
    Dlouho to vypadalo, že početní výhodu zůstane nevyužita, až našla Šteglová parádní přihrávkou LUCIU KŠTURIAKOVOU, která potvrzuje roli nejproduktivnější hráčky extraligy dalším gólem. Asistence: Dominika Šteglová.

50:21
    Domácí neukázněnost pokračuje. Twntokrát je za blokování hole vyloučena Liana Matěvosová.

49:51
    Do výběhu se dostala Košturiaková. Její pokus byla ale zblokován domácí obranou.

48:40
    Opět se hraje dlouhou dobu na polovině Tatranu. Herbadent už se ale do zakončení nežene a pokouší se o kreativní kombinaci.

46:02
    Po další individuální akci navyšuje náskok hostů DOMINIKA ŠTEGLOVÁ. Bez asistence.

44:45
    Ke střele se dostala Chaloupková, ale míček k CHristianové nedoputoval.

44:30
    Čtyři a půlminuty trvalo Tatranu, než se podíval na soupeřovu polovinu.

41:09
    Úvod snů zažívá Herbadent. Po Pilíkové se nyní prosazuje i DOMINIKA ŠTEGLOVÁ, jež dostala mnoho prostoru k tomu, aby si vyběhla a z ideální pozice překonala domácí gólmanku. Asistence: Martina Čapková.

40:05
    Sotva začala závěrečná část. Chlanová už musí lovit míček z branky. Pouhých pět vteřin po vyhrané buly Steinbachové ji překonala z bezprostřední blízkosti LUCIE PILÍKOVÁ. Asistence: Dominika Steinbachová.

40:01

I po čtyřiceti minutách drží Tatran proti Herbadentu nadějný výsledek. Sice již nevede, ale prohrává pouze o jednu branku, i když se čekalo daleko o více. Druhou trefu přidala Kramperová. Nicméně hosté zúročili svou převahu. Dvakrát smazali náskok soupeře a do vedení je dostala těsně po polovině zápasu Pilíková gólem v přesilovce. Třetí třetina začne ve 20:02.

Ondřej Jícha

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 20. Kramperová (Reková), 22. Kramperová (Machačová), 53. Zabavská (Reindlová.) – 21. Košturiaková (Kubišová), 24. Billá (Šteglová), 32. Pilíková (Čapková), 41. Pilíková (Steinbachová), 42. Šteglová (Čapková), 47. Šteglová, 52. Košturiaková (Šteglová), 55. Steinbachová (Šteglová)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Chlanová (Drbalová) – Vachušková, Köhlerová, Reindlová, Sdmíková, Nemravová, Machačová, Prokšanová, Reková, Zabavská, Matěvosová, Chaloupková, Vlachová, Lálová, Rybínová, Brotánková, Kramperová.
    Ne: Christiánová (Kuchyňková) – Suková, Pilíková, Sádková, Procházková, Ziminová, Steinbachová, Billá, Nordinová, Hubáčková, Šulanová, Kubišová, Košturiaková, Čapková, Šteglová, Polívková.

Rozhodčí: Michaela Konečná, Veronika Wienerová