Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 4:5 (kon.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté snižují! Po přihrávce z levé strany se k ráně dostal SAMUEL OLLENDER a od modré propálil vše, co mu stálo v cestě – 4:3! Asistence: Dominik Rudl.

59:40
    Domácí se osvobodili a hostům již mnoho času nezbývá.

59:26
    Gerža udržel v lapačce nahození z pravého kruhu, bude se vhazovat po jeho pravici

59:15
    Hosté hrají bez brankáře!

58:51
    Přesilová hra pro Vítkovice: Vyloučen Richard Garčic na 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

58:29
    Hosté jsou v závěru aktivnější, domácí se však skvěle brání a drží dvoubrankový náskok.

57:45
    Kratochvíl měl šanci na hattrick, ovšem sám před Waneckým neuspěl a svůj pokus poslal těsně vedle pravé tyče.

57:12
    Vyloučeni Daniel Kurovský a Jan Švejda na 2 + 2 minuty za hrubost.

57:12
    Na ledě se strhla bitka mezi Kurovským a Švejdou, ze které vyšel vítězně hostující hráč!

56:30
    Od modré vypálil prudce Jáchym, jeho střele šla však nad branku.

55:46
    Vítkovice byly znovu ve velkém tlaku, brankář Gerža vša dokázal všechny střelecké pokusy zneškodnit.

55:08
    Přesilová hra také pro hosty. Vyloučen domácí Richard Garčic na 2 minuty za nedovolené bránění.

54:47

54:26
    Při konci přesilové hry pálil razantně Nováček, ale Wanecki jeho ránu ukryl v lapačce.

53:44
    Po přihrávce z levé strany pálil do odkryté sítě Pokorný, ovšem jeho rána se mezi tři tyče nevešla!
    GSA

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 25. Dupljaku, 30. Kratochvíl (Kubeš, Kupčík), 32. Kratochvíl (Dvořák), 38. Pokorný (Kratochvíl, Dvořák) – 19. Ollender (Kurovský, Spratek), 45. Kafka (Jáchym), 60. Ollender (Rudl)

HC Kometa Brno: Gerža (Krček) – Furch, Švejda, Mikyska, Kubeš, Kabelka, Šnajnar, Kupčík (C) – Tůma, Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Horký, Garčic, Dupljaku, Havránek, Kratochvíl, Grünwald, Pokorný.
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Adamík, Rudl, Gabrlhelík, Šendera, Ďurkáč, Krčmář – Žiak, Ollender, Kurovský, Spratek, Kafka, Danielčak, Wróbel, Malina, Beneš, Raška, Hartmann, Jáchym.

Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský.