Vsetín – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SK Karviná – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 4:3 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 25.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

Ve třetí třetině už si hosté vedení poměrně s přehledem udrželi a po výborném týmovém výkonu podpořeném smrtícími brejky si z Lapače odvážení tři body. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek večera. (19:41:49)

56:47
    Nepříliš povedená přesilovka VHK snížení nepřinesla, hosté jsou tak znovu o krok blíž vítězství.

56:03
    Domácí hráč byl úplně sám před Zavadilem, nedokázal ale po kličce přehodit natažený beton.

55:25
    Vsetínu se nadaří udržet útočné pásmo.

54:52
    Už jsou hosté ve čtyřech.

54:47
    Evidentní faul na Kolaříka, Pokorný je vyloučen za sekání. Vsetín hraje sedm sekund pět na tři.

54:22
    A znovu Drtiči vyhazují.

54:01
    Hosté zatím nepouštějí Vsetín do střeleckých pozic.

53:23
    Nedbálkovo nahození mířilo nad, vzápětí hosté vyhazují.

52:54
    Šance pro Vsetín, za katr totiž míří hostující Jedlička – dvě minuty, držení hole.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 7. Vávra (Finsterle, Abdul), 39. Vaněk (Tesařík, Dvořák), 49. Vávry (Hryciow) – 4. Peš (Jurásek, Matula), 9. Piskoř (Mikéska), 18. Peš (Matula), 37. Matula, 44. Peš (Matula, Jurásek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Nedbálek, Hryciow, Tesařík, Řezáč, Žák, Vrba, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Hrazdira – Slováček, Dvořák, Kolařík – Abdul, Vávra, Finsterle – Vítek, Ondráček, Hruška – Daněk
    SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Kotvan) – Kolář, Pokorný, Škápik, Nedvěd, Polesný, Jedlička, Janota, Mikéska – Charvát, Hložánek, Kučera, Tomi, Peš, Kuba, Sajdl, Piskoř, Jurásek, Vrba, Matula, Garanin