Litvínov – K. Vary 1:4 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:0 (kon.) | Liberec – Zlín 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Chomutov 2:4 (kon.) | Sparta – Pardubice 3:0 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
HC Olomouc
Neděle 29.11.2015, 15:30 • Ostrava aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

57:25
    Za vítkovické bude pykat Szturc, zas olomoucké Kucharczyk, oba na dvě minuty za hrubost. Vítkovice přesto budou hrát do konce třetiny v oslabení, protože domácí Štich dostává 2+2 minuty, navíc ještě osobní trest do konce utkání za neoprávněný vstup na ledovou plochu.

45:44
    Šance pro Moru, Kudělka je poslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

38:08
    Za podražení je potrestán domácí Szturc.

31:12
    Bude se hrát ve čtyřech, za podražení pyká domácí Balán.

30:47
    Další přesilovka pro Vítkovice, za vysokou hůl je potrestán Kafka.

26:53
    Domácí budou hrát další přesilovku, za katr totiž usedá olomoucký Ondrušek, jenž se provinil hákováním.

06:21
    Za podražení je potrestán olomoucký Houdek.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 5. Balán (Burger), 30. Kucsera (Němec, Burger), 44. Tomi (Kudělka, Čerešňák), 51. Tomi (Hlinka)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štich, Kovář, Pastor – Szturc, Strapáč, Ölvecký – Vandas, Kolouch, Kucsera – Němec, Balán, Burger – Tomi, Hlinka, Húževka
    HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Houdek, Vyrůbalík, Valenta, Ondrušek, Jaroměřský – Buc, Knotek, Laš – Staněk, Mikúš, Kucharczyk – Eberle, Řípa, Vodný – Matai, Herman, Holec

Rozhodčí: Mrkva, Šindler – Brejcha, Suchánek

Diváci: 6 042