Chomutov – Liberec 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 5:3 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 03.12.2015, 18:00DHL Extraliga juniorů • 25. kolo

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:03:33)

Zápas přinesl domácím vítězství i přes vyrovnanost zápasu. Mohli jsme vidět krásné 3 třetiny a 8 krásných a povedených gólů.

59:23
    Do poslední minuty zápas vyrovnaný, i když mají domácí vítězství už skoro jisté

58:08
    Střela od Tomáše Fencla do Spáčilovi výstroje.

57:45
    Oba týmy hrají opravdu vyrovnaně.

56:46
    Srážka dvou hráčů v domácí brance, bez trestu.

55:24
    Střela Michala Michala nasměrovaná přímo do lapačky Červeného od modré čáry.

55:03
    Ondřej Pana se snažil prostřelit domácího brankáře, ten ale s přehledem střelu vychytal.

53:50
    Oběma týmům jde očividně o vítězství, objevuje se i lehká hrubost.

52:30
    Střela Šuhaje, Červený však připraven

51:00
    I při dvoubrankovém vedení HC Motor vyvíjí větší tlak než Pardubice.

50:08
    5/5

49:42
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Dnes se Tomáši Gumanovi i RADKU PROKEŠOVI opravdu daří, a tak posílají Budějovice do dvoubrankového vedení.

46:16

Budějovice jsou do vedení díky střele RADKA PROKEŠE, který vymetl Červenkovi pavučinky v pravém horním rohu. Asistence: Tomáš Guman

45:08
    Utkání je opět velmi vyrovnané.

Anežka Vacíková

Branky a nahrávky: 13. Guman (Doktor, Farka), 27. Guman (Panáček), 38. Prokeš (Guman, Klinecký), 47. Prokeš (Guman), 50. Prokeš (Guman, Šuhaj) – 12. Kusý, 20. Velinský (Martinec, Voženílek), 36. Pana (Pipek, Krajňák)

HC Motor České Budějovice: Spáčil (Kváča) – Svoboda, Farka, Břečka, Klinecký, Michal, Benda, Radoš – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Točík, Šulek, Guman, Pixa, Panáček, Prokeš
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Šklíba, Faltys – Martinec, Benýšek, Panna, Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Pipek, Voženílek, Kusý, Rohlík

Rozhodčí: Mertl – Vavruška, Oudes