Cádiz – Real Madrid 1:3 (kon.) | Linense – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Huesca – Villarreal 3:2 (kon.)
Mirandés – Malaga 2:1 (kon.) | Ponferradina – Eibar 3:0 (kon.) | Levante – Espanyol 1:1 (kon.)
Las Palmas – Real Sociedad 2:1 (kon.)
Levante UD
1:1 (0:0)
Espanyol Barcelona
Čtvrtek 03.12.2015, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia • Španělský pohár • 4. kolo

Z tohoto onlajnu je to vše, já se s Vámi loučím. A třeba u odvety za dva týdny na slyšenou. (22:59:50)

Ve druhém poločase už jsme se branek dočkali. Od 68. minuty to vypadalo, že Espanyol zvítězí. Po vstřelené brance byl lepším týmem. Levante se ovšem nevzdávalo a hrozilo rychlými útoky. Ten také v 83. minutě proměnilo. První zápas končí nerozhodně 1:1. Spokojenější může být Espanyol, který půjde do odvety se vstřeleným gólem z hřiště soupeře. Snadný zápas ho ale rozhodně nečeká. Levante dnes ukázalo, že je nebezpečné.

90+3

90+3
    Domácí tým se dožaduje penalty. Ruben García ale podle rozhodčího faulován nebyl.

90+2
    Roger Martí hlavičku. Ovšem k brance zády. Bardi pro míč skáče bez nějakých potíží.

90+1
    Hra se teď hodně kouskuje. V závěru hodně hrají emoce.

90
    Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.

90
    Z volného kopu trefuje Espanyol pouze zeď.

89
    José Mari trefil nepříjemně soupeře. Dostává žlutou kartu. Hosté volný kop.

87
    Pokud jeden z týmu neudělá zásadní chybu. Rozejdou se oba celky smírně.

85
    Rázem v závěru ožívá i poloprázdný stadion.

84
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Burgui, přichází Rufo Herraiz.
    83. Roger MARTÍ - 1:1

83
    Levante právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se dočkal vyrovnání. ROGER MARTÍ dostává přihrávku z pravé strany. Ve skluzu jí dostává za záda Bardiho.

82
    Domácí tým by chtěl vyrovnat. Sledujeme teď pěkný fotbal nahoru a dolů.

80
    Sylla bojovým chvatem sundavá protihráče. Dostává žlutou kartu.

78
    Rychlý kontr Levante. Vše na sebe vzal nakonec Xumetra. Střela z blízkosti penalty mu však nesedla.

Ondřej Kočka

Branky: 83. Martí – 68. Sylla

Karty:   29. Juanfran (LVN), 89. Mari (LVN) – 11. Ciani (ESB), 80. Sylla (ESB)

Levante UD: Diego Mariño – Juanfran, Karabelas, Feddal, Xumetra, Verza, José Mari, Traver, Lema, Víctor Casadesús, Ghilas
    Náhradníci: Jesús Fernández -Rubén García, Simão Junior, Pepelu, Pedro López, Davis Navarro, Roger Martí

Espanyol Barcelona: Bardi – Ciani, Antonio Raillo, Rober Correa, Rubén Duarte, Víctor Sánchez, Salva Sevilla, Paco Montañés, Cañas, Gerrard Moreno, Burgui
    Náhradníci: Pau Lopéz – Marc Navarro, Adrián DAlmau, Rufo Herraiz, Cristian Galas, Joan Jordán, Sylla

Rozhodčí: Iglesias – Costoya, Ramos
    Úterý 15.12.2015
    Espanyol - Levante 2:1

Branky: 15. Burgui, 52. Caicedo – 8. Verza

Karty:   52. Caicedo (ESB), 72. Duarte (ESB), 73. González (ESB) – 9. Navarro (LVN), 90+5. Ghilas (LVN)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 18:12.