Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:5 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:5 (0:1, 1:1, 3:3)
IHC Králové Písek
Sobota 05.12.2015, 18:002. liga skupina Západ • 20. kolo

Ve třetí třetině se domácí postupně dostali do vedení, ale hostům patřil závěr, ty emoce jsou ještě hodně čerstvé. To je dnes ode mě vše a někdy příště napočtenou. (20:24:09)

59:54
    Písek právě vstřelil branku!
    To je pro domácí hodně hořká pilulka. FILIP VLČEK sice nepřekonal Černého, napodruhé se mu ale puk vrátil na hůl a písecký útočník rozhoduje zápas střelou k tyči. Bez asistence.

56:42
    Vyrovnání pro Písek. Ve skrumáži před Černým se prosazuje JOSEF SLAVÍK. Asistence Jan Sýbek.

56:21
    Na ledě se hodně jiskří. Do šarvátky se zapojil také jeden z čárových rozhodčích.

55:51
    Zámek...

55:25
    Jakub Kůrka dvě minuty za nedovolené Bránění. Ve stejném čase osobní trest pro Martina Hadravu.

54:25
    Domácí se zatím dobře brání útokům Písku, který se s aktuálním skóre nemůže smířit.

53:08
    Baldwin byl příliš aktivní u Pipka a rozhodčí mu domlouvá. Otázkou je, zda-li mu Baldwin rozuměl.

52:10
    Kopic u tyče nemířil přesně.

51:50
    Opět vidíme hru nahoru dolů, Pelhřimov i Písek se snaží o útočnou hru, brankáři ale své týmy drží.

51:07
    Zakázané uvolnění vrací hru před Pipka.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 30. Votápek (Vylíčil), 41. Vylíčil (Vysloužil, Kubát), 48. Votápek (Vylíčil, Vysloužil), 49. Vysloužil (Vylíčil, Wasserbauer) – 19. Pašek (Marek, Ferebauer), 29. Sýbek (J., Novák), 45. Sýbek, 57. Slavík (Sýbek), 60. Vlček

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Brunát) – Kubát, Kůrka, Kasalý D., Adam, Wasserbauer, Jelínek, Bonnel, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Vylíčil, Bezděk, Votápek, Kasalý F., Baldwin, Vysloužil
    IHC Králové Písek: Pipek (Panec) – Procházka, Jirků, Hrubý, Bernád D., Škopek, Hanus, Hřebíček, Koutenský, Slavík, Růžička, Vlček, Bernád J., Ciboch, Sýbek, Marek, Ferebauer, Urbanec, Novák, Pašek

Rozhodčí: Jechoutek – Beránek, Žídek