Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:5 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
5:4 (1:1, 2:1, 1:2 - 1:0)
SK Karviná
Sobota 05.12.2015, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 24. kolo

Napínavé utkání vyhrávají domácí Drtiči, když v prodloužení rozhodl tvrdou střelou Daniel Kolář. Přeji krásný zbytek sobotního večera. (19:24:00)

63:03
    Drtiči právě vstřelili branku!
    DANIEL KOLÁŘ napřáhl z levé strany a ukončuje tím dnešní zápas! Asistence: Matěj Charvát.

62:00

61:38
    Mikéskova pumelice končí v náruči karvinského gólmana. Drtiči střílí jak jen to jde.

61:03
    Juráskova teč končí na betonu hostujícího brankáře.

60:35
    Střelu Nedvěda tečoval těsně před Pútecem Špok. Puk končí v ochranné síti a vhazuje se ve středním pásmu.

60:01

Jelikož se o vítězi nerozhodlo po 60 minutách, následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

60:00
    S koncem třetiny je vyloučen hostující Logunovs (SKK) za podražení, do prodloužení tak půjdou ve výhodnější pozici domácí.

59:31
    Kasperlík střílel, přes clonícího hráče Kotvan moc neviděl, ale střela míjí bránu.

58:13
    Petr Peš si nabruslil do útočného pásma, vystřelil na bránu a Pútec vyrazil puk před sebe. K dorážce se dostal Matula, ale nedokázal přehodit ležícího brankáře Karviné.

56:55
    Hodonín využívá přesilovou hru! Za bránou Matula míchal s pukem tak dlouho, než se před bránou uvolnil PETR PEŠ a ten neměl problém přesně mířenou střelou skórovat. Asistence: Dominik Matula, Zdeněk Jurásek.

56:41
    Pútec si vyjel proti střilejícímu hráči až na hranici kruhu. Střelu sice vyrazil, ale v rohu se jej ujal jeden z hodonínských borců. Z velkého úhlu však neměl šanci bránu trefit.

54:58
    Hodonín v přečíslení 2 na 1. Tomáš Jaroch (SKK) nebezpečnou situaci vyřešil pádem pod nohy a usedá na 2 minuty na trestnou lavici.

54:44
    Kasperlík střílel z mezikruží, na jeho pokus si Kotvan povyjel a střelu zneškodnil.

54:25

54:19
    Dobrou přihrávku na pravý kruh dostal Matula, jeho nebezpečnou střelu zastavil Pútec až u brankové čáry!

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 14. Sajdl (Kuba, Matula), 31. Peš (Jurásek), 33. Kuba (Špok, Sajdl), 57. Peš (Matula, Jurásek), 64. Kolář (Charvát) – 9. O. Kasperlík (Graca), 28. Graca (Grygar), 47. M. Kasperlík (Grygar, Deutsch), 52. Graca (Vyčesaný)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zavadil) – Kolář, Pokorný, Škápik, Nedvěd, Mikéska, Jedlička, Polesný – Matula, Sajdl, Kuba – Peš, Jurásek, Špok – Kučera, Charvát, Piskoř – Tomi, Hložánek, Černohous
    SK Karviná: Pútec (Volf) – Deutsch, Malík, Jaroch, Dziov, Graca, Opravil, Grygar, Kasperlík M., Juhász, Foltýn, Logunovs, Chomič, Vyčesaný, Křibík, Václavík, Kasperlík O., Blahuta

Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Maťašovský